Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Nehoda Dády Patrasové: Slováček řekl, jak to bylo, a zakázal jí vstup na své narozeniny

+ Dalších 8 fotografií
ostuda

Včerejší oslavenec Felix Slováček (79) pro eXtra.cz hned zkraje vyvrátil, že by mohl mít vinu na tom, že jeho žena, herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (66), usedla za volant ve stavu, kvůli kterému se po podivné nehodě odmítla podrobit dechové zkoušce.

Felix Slováček: U nehody jsem vůbec nebyl

„Auto řídila Dáda. Já s ní vůbec nejel. Jela v něm sama! Dozvěděl jsem se to až pak, volali mi to sousedé,“ řekl eXtra.cz saxofonista Felix Slováček s tím, že se hned dostavil na místo a po vyřešení problému s policií měl pak další práci, a tak musel odjet pryč.

Až od nás se vlastně dozvěděl, že existuje šokující video, na němž se jeho žena po nehodě potácí vinohradskými ulicemi a před vchodem do jejich domu se dokonce střetne s chodníkem.

„O tom nic nevím. V podstatě ani netuším, jestli byla opilá. Nevypadalo to tak, když jsem ji viděl,“ dušuje se.

„Naštěstí se nikomu nic nestalo, to je důležité, jde jen o pár pomačkaných plechů,“ oddechl si, že karambol, při němž Dáda nedaleko rodinné vily nabourala zaparkovaná auta a pak i betonové zátarasy, neměla fatálnější následky.

Dagmar Patrasová: Zákaz narozenin

„Jak to vnímám? Nechci se o tom vůbec bavit, musím to teprve vstřebat. Na narozeniny ale určitě nepůjde. Kdyby tam byla, úplně mi to zkazí,“ doplnil smutně Slováček ke své ženě Dádě Patrasové. A na závěr vyjádřil prosbu, že přestože ví, že má jeho choť problémy, ať jsou k ní média milosrdná. I v takové vypjaté chvíli se projevuje, že jsou spolu už přes čtyřicet let a na Dádě mu stále záleží…

To se ukázalo i na tom, jaké měl před nehodou největší přání k pondělním narozeninám. „Ona moc dobře ví, co bych chtěl. A já to nebudu zveřejňovat,“ prohlásil lehce tajemně. Protože se ale již předtím vůbec neostýchal, víme, co za tím vězí.

Dáda chlastá, tvrdil nedávno

„Je to vlastně stejné, jako kdyby nikdy žádná ta paní výtvarnice nebyla. Jsme spolu, je nám fajn. Dáda chlastá, já pracuju,“ tvrdil redakci eXtra.cz v dubnu.

A hovořil o tom opakovaně. „To nešlo, aby jela se mnou (Na Mezinárodní pěvecký festival Sanremo Junior, kde získal cenu za celoživotní dílo – pozn. red.). Už v tom zase lítá. Byla by to ostuda. Vždyť ona ani neví, kam jsem jel,“ sdělil deníku Aha! před pár dny s tím, že komunikace s Dádou je opět nemožná.

Zdroj náhledového videa: Aktu

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy