Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nehoda Dády Patrasové pod vlivem alkoholu: Z hlavy se jí vykouřilo 24 hodin

Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Kde byla?
Ve středu v odpoledních hodinách havarovala v centru Prahy na Vinohradech herečka Dáda Patrasová (62). Později se ukázalo, že nadýchala 2,5 promile. Patrasová konečně přiznala, že pila alkohol. Dny a hodiny má ale slavná herečka hodně pomíchané.

K dopravní nehodě došlo na křižovatce na Vinohradech, kousek od bydliště Patrasové. Později se ukázalo, že herečka nadýchala 2,5 promile

Dlouho tvrdila, že rozhodně nic nepila. Ale nakonec otočila a alkohol přiznala. "Ano, my jsme den před tím slavili u dcery Štědrý večer a tak jsme tam pili a byl to zbytkový alkohol," uvedla Dáda Patrasová pro TV Nova.

Je otázkou, zda tak velké množství může být "zbytkáč". To by toho Dáda musela vypít opravdu litry. Navíc Patrasové někam zmizelo 24 hodin. Tvrdí, že naposledy pila den před nehodou na Štědrý den. Jenže k nehodě došlo až 26. prosince na Štěpána.

Co tedy Patrasová dělala 25. prosince? Byla na nějaké divoké pařbě, jejíž průběh si nepamatuje? Patrasové někam zmizelo 24 hodin a to nevypovídá o jejím psychickém stavu nic dobrého.

Související články

Další články