Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nehoda Bartošové podle Rychtáře: Sledujte tu hrůzostrašnou podobnost s neštěstím princezny Diany a jejího milence!

Nehoda Bartošové a Rychtáře připomíná drsný osud princezny Diany a jejího milence Dodiho.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz

Katastroficky dopadla pro Ivetu Bartošovou (46) a jejího přítele Josefa Rychtáře (54) cesta z koncertu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Auto, které Rychtář řídil na namrzlé vozovce, havarovalo a dvě osoby z vozu musely být odvezeny do nemocnice.

Podle informací deníku Šíp byla údajně Bartošová z nemocnice už propuštěna. "Nejhůř to prý odnesl Rychtář," řekl eXtra.cz zdroj, který měl bezprostřední informace z místa nehody.

Spekuluje se o tom, proč partner a manažer zpěvačky tolik spěchal, když pro něj cesta a neustálé dohady s médii o tom, že nesmějí do sálu, kde Iveta zpívala, byly tak náročné. Jedním z důvodů nehody, kterým se hájí Josef Rychtář, mělo být i pronásledování zpěvaččina vozu fotografy.

Jenže ti nařčení odmítají. Měli totiž jen stejnou cestu zpátky z Frenštátu do Prahy. Navíc se čeká na výsledky krevní

zkoušky, která by měla odhalit, jestli Rychtář měl v krvi nějaký alkohol.

Poslední spasitel Ivety je proslulý svými náladami a neurvalým chováním k médiím, možná právě proto ho během jízdy posedla představa pronásledování. Naštěstí nehoda neměla zatím pro nikoho ze zúčastněných vážnější následky.

To se bohužel nestalo v případě princezny Diany a jejího tehdejšího partnera Dodiho Al-Fayeda. Ty, na rozdíl od Bartošorychtářů, sledovali na každém kroku paparazzi, před nimiž pár 31. srpna 1997 v Paříži při ujíždění naboural. Oba dva milenci spolu v autě zahynuli i s řidičem Henrim Paulem. Příčiny havárie se později staly předmětem spekulací a konspiračních teorií.

Související články

Další články