Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nehnuli se od sebe: První zamilované fotky modelky Anety Vignerové a tvůrce Mostu!

+ Dalších 26 fotografií
láska
Už je to jasné. Aneta Vignerová (31) svoji lásku k scenáristovi a autorovi seriálového hitu Most! Petrovi Kolečkovi (34) netají. Společně vyrazili na relaxační víkendový pobyt do nádherného resortu. Pár spolu randí už dva měsíce, ale teprve nyní Aneta potvrdila, že jde o velkou lásku.

„Jsem zamilovaná,“ prozradila Aneta Vignerová. „Kdyby to nebylo vážné, určitě bych s tím nešla ven. Okouzlil mě určitě svým humorem. A samozřejmě se jeden druhému líbíme jako lidi,“ usmívá se modelka.

Seznámili se už během natáčení filmu Masaryk, kde Aneta měla malou roli. „Míjeli jsme se, ale jiskra přeskočila teprve nedávno. Oba jsme byli volní, nezadaní a přišlo to,“ vysvětluje.

Umí si představit, že by dokonce založili rodinu. „Určitě se tomu nevyhýbám. Myslím, že věk na to mám a děti mám moc ráda. Co přijde, přijde. Nechme tomu čas, všechno chodí tak, jak má,“ dodala Vignerová, která si s partnerem užila víkend v krásném prostředí Vysočiny.

Došlo na relaxaci ve vířivce, sauně. „Nedopřávám si to často, neumím příliš odpočívat, ale tady je to božské. Miluju přírodu a to prostředí tady je tak nádherný, že člověk skvěle vypne a čerpá energii na další fungování,“ dodala modelka pro portál Super.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články