Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Nehezký šlendrián, rozčilují se fanoušci Gotta nad nedůstojným rozloučením na dvorku krematoria

+ Dalších 17 fotografií
neúcta
Po zádušní mši v Chrámu sv. Víta pokračovala rakev s ostatky Karla Gotta (†80) do motolského krematoria, kam ji doprovodila vdova Ivana a nejužší rodina. Poslední rozloučení s manželem a tatínkem bylo velmi dojemné. Dojem ale kazilo prostředí, ve kterém definitivní rozloučení proběhlo. Na dvorku krematoria, kde na zemi ležela hadice a v pozadí stál oprýskaný kontejner plný starých smutečních věnců a kytic.

Neuctivého prostředí si všimli i fanoušci a strhla se bouřlivá diskuze o tom, že tohle si Karel Gott ani jeho rodina nezasloužila. Na špinavý dvorek v pozadí s oprýskaným kontejnerem dorazil stříbrný mercedes po půl jedné odpoledne. Příjezd vozu sledovaly desítky fanoušků.

Na dvorku krematoria byla přítomna už jenom vdova Ivana Gottová a nejbližší rodina. Po vyndání rakve z vozu se rodina před Mistrem naposledy poklonila a rozloučila. Po noblesním prostředí žofínského paláce a honosném rozloučení v Chrámu sv. Víta byl tohle opravdový šok.

„Ta kombinace merecedesu, pohřebáků v oblecích a bílých rukavicích a k tomu rezavý kontejner! Jako bychom se vrátili do socialismu,“ napsala na sociální síti uživatelka Sonja.

„Opravdu pěkná neprofesionalita a nezasloužený šlendrián vůči člověku, který svou vlastní profesionalitou a perfekcionalismem proslul. Krematorium v Motole se náramně odprezentovalo a má reklamu jak se patří,“ napsala další uživatelka Lenka.

Řada fanoušků se shodla na tom, že poslední sbohem mohla dát rodina Mistrovi uvnitř krematoria a ne na betonovém dvorku s kontejnerem v zádech. Poslední polibek a poklonění nad rakví jsme sledovali. ZDE se podívejte na poslední cestu Karla Gotta.

Mohlo by vás zajímat

Další články