Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Neherečka Lucie Vondráčková: 6 filmových průšvihů, které jsou kvůli ní ještě příšernější!

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Posel trapnosti
GLOSA: Komu by se zdálo, že Lucie Vondráčková (38) v průběhu rozvodové bitvy s Tomášem Plekancem (35) přichází o soudnost, pletl by se. Kanadský film The Perfect Kiss, za nějž je zpěvačka a (ne)herečka pranýřovaná ještě před českou premiérou, není pouhý výkřik do tmy. Skoro každá role Vondráčkové byla děsná. A tohle je 6 vůbec nejhorších!

Lucie Vondráčková by se měla usmířit s tetou Helenou. Ta by jí potom poradila, že když je někdo zpěvačka a má obstojný hlas, nemusí se nutně cpát do filmu.

Jenže i kdyby se tahle utopie stala skutečností, bylo by už stejně pozdě…

1. Babovřesky

Komediální trilogie režiséra Zdeňka Trošky se zásadní měrou podepsala na degradaci české kinematografie. Argument, že film pobavil miliony diváků, tady nemůže obstát. Důkazem je mimo jiné i obsazení Lucie Vondráčkové do jedné z hlavních rolí. Její Ivana Jeřábková by ve filmu vůbec nemusela být. Je tam zkrátka přebytečná. Stejně jako jsou přebytečné celé Babovřesky.

2. Decibely lásky

V rytmu hitů Michala Davida se aspoň jednou vlnil úplně každý, ale vidět v této situaci Lucii Vondráčkovou nikdo nepotřeboval. Notabene nalepenou na Petra Čadka. Při pohledu na tyhle scény musí Jitka Čvančarová zatínat pěsti.

3. Snowboarďáci

Tady snad stačí vzpomínka na jedinou scénu, ve které Lucie Vondráčková v roli Kláry sedí vedle líbajícího se páru. Může být větší důkaz, že se tam neteř Heleny Vondráčkové vůbec nemusela objevit a svět by byl v rovnováze? Navzdory tomu se jedná o Lucčin asi nejsnesitelnější filmový počin.

4. Poslední prázdniny

Dojemná oddechovka režírovaná Waynem Wangem je dalším filmovou stvůrností, do které se Vondráčková přimotala. Umírající prodavačka Georgia z New Orleans letí do Karlových Varů, aby si splnila svůj největší sen. Kdo ji ale přivítá v hotelu? Lucie Vondráčková jako recepční Marie! Nejeden divák se tak podivuje, že Georgie nezemřela už při check-inu…

5. Labyrint

Ambiciózní Renata, která natáčí reportáž o mystice v současné době. Z hlavní postavy českého thrilleru rozbolí hlava už po přečtení této věty. Jenže když ji hraje Lucie Vondráčková, je to ještě horší. Přitom by mohla roli docela obstojně zvládnout, chybovali ale tentokrát v maskérně. Vondráčkovou zde narazili do nechutné paruky a brýlí, za které by se styděla i Michaela Jílková.

6. The Perfect Kiss

Zatím poslední štěk Lucie Vondráčkové je odsouzen k posměchu ještě před uvedením filmu do českých kin. Její postava Tanya má skoro třicet let, žije u rodičů, kteří s ní jednají jako s malým děckem, v lásce má smolíka a teď se ještě musí bránit snahám okolí ji násilně zasnoubit.

Snímek se tváří jako kanadský, ve skutečnosti na něm Kanaďanů pracovalo minimum. Režírovala ho Luciina kámoška Martina Adamcová. Tak už víme, odkud vítr vane. Uvidíme, co za bouři vypukne ve čtvrtek, až se The Perfect Kiss vřítí do kin v Česku!

Související články

Další články