Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

NEGATIVNÍ VLASTNOSTI PODLE HOROSKOPU: Berani, Blíženci a Raci jsou lakomí sobci!

Jak jste na tom s lakotou, pýchou a dalšími negativními vlastnostmi?
Zdroj: Astrohled
Věděli jste, že naše temné stránky můžeme ovlivnit jen do jisté míry? Velkou část hrají hvězdy a konstelace, ve kterých jsme se narodili. Zajímá vás, jaké negativní vlastnosti má váš partner nebo kamarádka? Tenhle přehled negativních vlastností podle horoskopu vám zaručeně pomůže.

Pokud se o sobě dozvídáte rádi nové věci, pak pro vás máme zajímavé rozškatulkování lidí podle znamení. Musíte být ovšem připraveni skousnout i krutou pravdu o vašich negativech. Rozřadili jsme vás na sobce, milovníky, ufňukánky, urážlivky a kamarády. Schválně kam patříte.

1. skupina

Beran (21. 4. – 21. 5.), Blíženci (22. 5. – 21. 6.), Rak (22. 6. – 22. 7.)

Právě tito lidé jsou nejvíce lakomí a s tím ruku v ruce souvisí i to, že jsou sobečtí. Těmto znamením nikdy nevěřte, a pokud můžete, vyhněte se jim obloukem. Jejich intrikám se dá jen těžko ubránit, a pokud patříte k citlivkám, mohlo by vás jejich chování psychicky deptat.

2. skupina

Býk (21. 4. – 21. 5), Střelec (23. 11. – 21.12.), Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kdo patří do této skupiny, může jít slavit. Právě vy patříte k oblíbencům. Mezi vaše skalní vlastnosti patří upřímnost a milosrdnost. Také jste vášniví, takže i v sexu budete vyhledávanými společníky. Právě vás by se měli lidé držet.

3. skupina

Panna (23. 8. – 22. 9.), Váhy (23. 9. – 23. 10.), Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zástupci této skupiny jsou dobrými parťáky a potřebnými bytostmi. Dokáží vás totiž vyslechnout, poradit vám, a dokonce si nechají vaše tajemství pro sebe, což je v dnešní době opravdu zázrak. Můžete jim tedy poodhalit svá nejhlubší tajemství a cítit se při tom naprosto v bezpečí.

4. skupina

Lev (23. 7. – 22. 8.), Vodnář (21. 1. – 20. 2.), Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zástupci 4. skupiny nezkazí žádnou srandu, a tak jsou opravdu skvělí kamarádi. Mají kolem sebe většinou davy lidí a jsou vyhledávanými společníky. Málokdy ovšem berou věci vážně, a tak nepochopí hlubší trápení a starosti.

Související články

Další články