Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Negativní komentáře jí nedaly spát: Jasný vzkaz Nory Fridrichové po vyhazovu ze StarDance

Negativní komentáře jí nedaly spát: Jasný vzkaz Nory Fridrichové po vyhazovu ze StarDance
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 7 fotografií
stardance 2019
V sobotu večer proběhlo první vyřazovací kolo soutěže StarDance 2019. Taneční střevíce si naposledy obula Nora Fridrichová (42), která tančila s Janem Kohoutem. Na moderátorku pořadu 168 hodin se snesla velká vlna kritiky, komentující ji na sociálních sítích nazývali prknem a posílali jí ostré vzkazy. Na jeden z nich nyní první vyloučená soutěžící odpověděla.

Moderátorka Nora Fridrichová byla už od počátku StarDance 2019 nejméně oblíbenou soutěžící. Diváci ji v diskuzích na sociálních sítích nazývali toporným prknem a nabádali ji k tomu, aby se místo tance raději nadále věnovala moderování svého pořadu 168 hodin. Byly to právě hlasy diváků, které rozhodly o tom, že Fridrichovou už na tanečním parketu neuvidí.

Své názory na moderátorčiny taneční výkony lidé vyjadřovali všude možně a není divu, že některé z nich se dostaly i k Noře samotné. Ta sice už taneční střevíčky neobuje, rozhodla se ale, že stejně jako diváci posílají vzkazy jí, pošle ona jeden jim.

„Co čekala? Jako jsme se semknuli pro Ortel, tak jsme se semknuli pro Fridrichovou. Zatím ji nemůžeme vyhodit z ČT, tak aspoň ze StarDance,“ napsal jeden z uživatelů Twitteru na svůj profil a moderátorku u příspěvku označil. Ačkoliv přímo přispěvateli Fridrichová zřejmě neodpověděla, pořídila si screenshot jeho statusu, přidala ho na svůj Instagram a odpověděla tam. „Možná jsme měli tango nacvičit na píseň Mešita,“ napsala k fotce a dodala vysmátý emotikon.

Po vyhazovu ze StarDance je jasné, že dějiny tance Nora Fridrichová přepisovat nebude. Jak ale sama informovala, v České televizi nyní dostala sklad. Více prozradit nechce, tak až čas ukáže, jaký nový projekt moderátorka rozjela.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy