Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Negan ze Živých mrtvých se oženil: Jeffrey Dean Morgan si vzal svou životní lásku

Negan ze Živých mrtvých se oženil: Jeffrey Dean Morgan si vzal svou životní lásku
Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
svatba
Herec Jeffrey Dean Morgan (53), českým divákům známý jako Negan ze seriálu Živí mrtví nebo Denny ze seriálu Chirurgové, se po 10 letech vztahu oženil. Vzal si svou životní lásku a matku svých dvou dětí Hilarii Burton (37). Veřejnost měla za to, že pár už manželství uzavřel v roce 2014, opak je však pravdou a svatba v nedávných dnech to dokázala.

Zatímco v seriálu Živí mrtví jako Negan platil za záporáka, který má na svědomí smrt hned několika oblíbených postav, v reálu je Jeffrey Dean Morgan sympaťák, pro kterého nejvíc znamenají jeho děti a partnerka. Té se rozhodl svou lásku dokázat a ve svých 53 letech ji pojal za ženu. Událost se páru podařilo dlouho tajit a šťastnou novinkou se novomanželé pochlubili na Instagramu.

S Hilarií Burton je Morgan už od roku 2009. Společně mají dvě děti, roční dcerku a devítiletého syna. Sama Hilarie je herečka, kterou diváci znají ze seriálu One Tree Hill. Na svatbě podle informací zahraničních médií nechyběli ani hvězdní kolegové herců a jejich rodiny.

Veřejnost měla za to, že Jeffrey a Hilarie svou lásku zpečetili svatbou už v roce 2014, nyní se však ukázalo, že šlo o mylnou informaci. Na svých profilech na Instagramu potvrdili, že se skutečně vzali až nyní.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy