Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Neformální mejdan ve Varech: Hvězda StarDance Písařovicová to pořádně rozjela

+ Dalších 21 fotografií
festival
Moderátorka, zprávařka a hvězda StarDance Daniela Písařovicová (40) se na festivalu v Karlových Varech v noci z pátku na sobotu výborně bavila. Dokazují to snímky, na kterých popíjí jednu sklenku za druhou, zběsile skáče a tančí a mezitím stíhá i kouřit. Takhle jindy seriózní dámu veřejnost ještě nezná.

Tak velkou událost, jakou je filmový festival v Karlových Varech, si musí každý z hostů patřičně užít. Daniela Písařovicová, kterou televizní diváci znají především jako moderátorku a hvězdu taneční soutěže StarDance, se zřejmě držela hesla „žiješ jen jednou“ a v hotelu Thermal to po pár sklenkách vína pořádně rozjela.

Žádný správný večírek nekončí brzy, a tak se ovíněná Písařovicová po oficiálním večírku rozhodla uspořádat ještě jeden menší soukromý. Jednoho ze svých kolegů v půl druhé ráno přemluvila, aby jí a dalším pár lidem dělal DJ. Ukázala tak svou druhou tvář, kterou televizní diváci jen tak nezahlédnou.

Bosá tančila, popíjela, kouřila, skákala a řádila tak, jak snad ještě nikdy. Běžně přitom Písařovicová působí tak seriózně, že by do ní nikdo neřekl, že se dokáže takhle divoce bavit. Nebyla však jediná, kdo si večer ve Varech užíval. Podívejte se do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články