Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Neforemná baculka Charlotte Štiková (21) v slzách: Hroutí se jí život!

Prožívá smutné období.
+ Dalších 97 fotografií
Chtěla být slavná a úspěšná, ale netušila, že život má tmavé stránky. Charlotte Štiková, korpulentní dívka z reality show Štiky, prožívá jedno z nejhorších období... Přitom ještě nedávno s nadsázkou řečeno měla mnoho důvodů k úsměvu. To se ale změnilo!

Mladá baculka se rozhodla na svém Facebooku vyznat z bolavých citů, když si napsala ubrečený status o tom, že prožívá jedno z nejhorších životních období. Naštěstí ji podpořila její matka Monika, a to tak, že svou dceru uklidnila s tím, že zas bude lépe a do jejího života pronikne sluníčko.

Redakce se snažila s mladou Štikou spojit, ale bezúspěšně. Měla nedostupný telefon. Proto vysvětlení redakci eXtra.cz poskytla její matka Monika. „Má složité období. Je jí jednadvacet, a to tak někdy děti mají. Konkrétně neřeknu, co se stalo, třeba to řekne sama za den dva. Možná má problémy se vztahy,“ byla slova Moniky, která byla záhadnější než rodina Štikových sama o sobě.

Je tak dost možné, že Charlottka prožívá rozchod, možná jde o jiné vztahy. My hvězdě televize Prima přejeme, ať je to jakkoliv, aby se její pošramocené vztahy urovnaly a zase se na svět mohla usmívat.

Mohlo by vás zajímat

Další články