Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nefér hra v Survivoru: Bára a Kundosaki kuly pikle už před začátkem reality show

Bára a Kundosaki uzavřely alianci.
Zdroj: Se svolením TV Nova
+ Další 4 fotografie
Survivor 2023

V Survivoru to již pořádně vře. Hlad, vyčerpání a drsné podmínky se podepisují na všech účastnících a v obou kmenech začíná pořádně přituhovat. Moderátor Ondřej Novotný se k aktuální situaci na ostrově vyjádřil na svém Instagramu. V livestreamu rozebral jednotlivé soutěžící, ale okomentoval i alianci Barbory Mlejnkové a Kateřiny Klinderové alias Kundosaki, jejichž dohodu mnozí považují za velmi neférovou hru. Ondřej si zase myslí, že právě tato skutečnost může dívkám zlomit vaz. 

Nemilosrdný souboj Survivor je v plném proudu a atmosféra na obou stranách tábora začíná houstnout. Jak v kmeni Hrdinů, tak v týmu Rebelů to již pořádně vře, přičemž se na soutěžících podepisuje psychické i fyzické vyčerpání, hlad, drsné podmínky, ale i stesk po nejbližších. Ostrované už své pocity nedokáží skrývat v sobě a ventilují je ven.

Nefér hra: Mlejnková a Kundosaki kuly pikle

Situace se nejvíce přiostřila příchodem nových bojovníků, kteří dle ostatních nyní soutěží se značnou výhodou. Do rozjetého vlaku přišli plní sil. Překvapení se již v ten moment nezamlouvalo Barboře Mlejnkové a Kateřině Klinderové alias Kundosaki, kterým s příchodem nováčků připadal počet hráčů až moc velký. Dívky se dokonce nechaly slyšet, že by množství lidí v týmu nejradši zkrouhly na šestku místo dvanáctky.

Aliance jim může zlomit vaz

Bára a Kateřina mají navíc uzavřenou alianci. Vzhledem k tomu, že se dvojice znala před samotnou soutěží, ostatní ostrované, ale i mnozí diváci považují jejich dohodu za velmi neférovou hru. Moderátor Ondřej Novotný však mluví o opaku.

Ten se k aktuální napjaté situaci na ostrově vyjádřil ve svém livestreamu. "Jsme malá země, a když chces dát partu Hrdinů, složenou ze známých osobností, dohromady, je jasné, že se spousta lidí zná," prohlásil na úvod. "Jasně, někteří se viděli i před samotnou soutěží, ale přátelství se na ostrově smaže. Je to zbytečně dramatizovaný," dodal.

Dle Ondřeje by naopak očividná aliance mohla oběma dívkám v soutěži dost překřížit cestu. "Bára s Kundosaki se znají, jsou to kamarádky, ale o to víc jsou terčem. Čím silnější pouto s někým máte, tak je to na ho*no. Všichni ostatní si toho všimnou a chtějí vás rozdělit. Každý, kdo je v Survivoru rozumný, tak ví, že nemůžeš dávat žádnou jistotu najevo, dožene tě to," uzavřel. Rozebral i jednotlivé hráče a objasnil zásadní momenty či zvraty.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy