Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Nedůstojný konec ve 3. lajně, a nebo Rusko? Jágr je bez práce a nečeká ho příjemné léto

Veronika bude muset nyní Jaromíra uchlácholit.
+ Dalších 5 fotografií
Jaromír Jágr čas zastavit neumí. Je mu 45 let a je velkou otázkou, zda ještě má na NHL. Velmi si přál, aby mohl ještě rok hrát na vyhřáté Floridě. Jenže vedení Panthers mu vzkázalo, že je pomalý. Co Jágra čeká? Nepříjemné léto.

Bylo to smutné a Jágr to snad ani nechtěl Veronice Kopřivové sdělit. Vedení Floridy Panthers Jágrovi oznámilo, že už s ním nepočítá. Že žádnou novou smlouvu nedostane. Florida bude sázet na rychlost a mládí. Ani jedno pětačtyřicetiletý Jágr nabídnout nemůže. V kabině působí jako jakýsi guru a předává rady mladším hráčům. Jenže vedení Floridy má jasno – bez této Jágrovy role se obejde.

„Je to ale celé jen o tom, že se chceme vydat jiným směrem. Rozhodnutí, které souvisí jen s hokejem a obchodem, ale zároveň vás bolí. Je teď na jádru týmu našich mladých hráčů, aby převzalo tento tým a vedlo ho dál,“ uvedl k Jágrovi generální manažer Dale Tallon.

Jágr je tak bez práce. Doufá, že do konce léta se mu ozve nějaký klub z NHL a dá mu možnost zahrát si třeba ve třetí lajně. Spekuluje se o Montrealu a nebo o týmu, který se nově skládá v Las Vegas. Tam by veterána mohli najmout jako atrakci, která pomůže v Nevadě s propagací hokeje. Ze svých nároků by ale musel slevit. Na Floridě si včetně bonusů vydělal přes pět a půl milionu dolarů.

Otázkou je, zda by Jágr chtěl hrát někde mimo NHL. Chtěl by se ještě trmácet například po Rusku? Zájem o něj projevil chudý Chabarovsk. Ale má takovou štaci Jágr zapotřebí? To už by snad bylo lepší, aby svou kariéru důstojně ukončil v mateřském Kladnu.

Mohlo by vás zajímat

Další články