Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nedobrovolný egyptský vězeň Kramný se stará o vyšetření případu sám: České policii zaslal tajemný důkaz, který by mohl vše rozseknout

Petr Kramný se svou rodinou.
Zdroj: reprofoto tn.cz

Protože egyptská prokuratura nedělá v případu žádné kroky, musí se o sebe Petr Kramný (36) postarat sám. Portál iDnes.cz přinesl s nedobrovolným vězněm v Egyptě velmi obsáhlý rozhovor, kde se Petr svěřuje nejen se svými pocity, ale tvrdí, že ostravským kriminalistům poslal důkaz, který by mu měl pomoci.

Jeho žena Monika (†36) a dcera Klára (†8) zemřely před dvěma měsíci na dovolené za záhadných okolností. Podezřelým je právě Kramný, který ale nebyl dosud z ničeho obviněn, ale přesto nedostal povolení vycestovat z Egypta.

Petr celou dobu tvrdí, že je nevinný, a je dokonce ochoten podstoupit i test na detektoru lži. Nyní se v rozhovoru svěřil, že české policii zaslal tajemný balíček, který ale smí otevřít jen oni, a jeho obsah nechce zveřejňovat.

Co zásilka skrývá, sice neřekl, ale tvrdí, že by mohla do celého případu vnést světlo. Kramný prozatím zůstává celou dobu na hotelu, nikam nechodí, dává rozhovory pro novináře a čeká na vyšetření případu. Jakékoliv.

Související články

Další články