Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Gabriela Koukalová běhala po lese a žalovala: Manžela Petra označila za manipulátora

Gabriela Koukalová běhala po lese a žalovala: Manžela Petra označila za manipulátora
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
vztah
Gabriela Koukalová (30) si v neděli pořádně zasportovala. V lese trénovala běh s nadějným badmintonistou Janem Janoštíkem. Dvojici při běhání asistoval Koukalové manžel Petr (34), kterého v instagramovém příspěvku označila za manipulátora.

V uplynulých dnech se v řadě bulvárních plátků spekulovalo o rozpadu manželství Gabriely a Petra Koukalových. Včera dala olympijská reprezentantka na sociální síti jasně najevo, že jsou spolu a rozchod se nekoná.

Dvojnásobná mistryně světa strávila neděli velmi aktivně. Vyrazila do lesa, kde trénovala běh s badmintonistou Janem Janoštíkem. "Mám za sebou letos první intervalový trénink s badmintonovou nadějí Honzou Janoštíkem. Samozřejmě mi utekl, ale i tak mě to bavilo! Opět jsem překvapila sama sebe, když jsem se dívala na toto video. Zjistila jsem totiž, že jako bývalá vrcholová sportovkyně neumím vůbec správně a technicky běžet. Neberte si, prosím, z mého stylu příklad!! Budu na tom muset ještě zapracovat," komentovala na sociální síti.

Tréninku se účastnil i její manžel Petr. Ten ovšem na záznamu, který biatlonová hvězda vyvěsila na Instagram, neběžel. Petr pouze natáčel a dohlížel, jak jim běhání jde. Koukalová ho při té příležitosti označila v komentáři slovem manipulátor, což později smazala. "Honzovi děkuji za trénink, manželovi, 'manipulátorovi' za časomíru a dodání kuráže k tréninku a Kylie za prima psí doprovod," psalo se pod příspěvkem.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy