Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nedělní nehoda na Královéhradecku si vyžádala tři oběti: Osiřelá holčička (4) bojuje o život

Nedělní nehoda na Královéhradecku si vyžádala tři oběti: Osiřelá holčička (4) bojuje o život
Zdroj: archiv Policie ČR
neštěstí
Nedělní tragická autonehoda na Královéhradecku si vyžádala tři lidské životy a o ten svůj bojuje čtyřletá osiřelá holčička. Její stav je velmi vážný, lékaři ji uvedli do umělého spánku a dívka bude muset podstoupit několik náročných zákroků. Policisté navíc pravděpodobně nalezli viníka. Upozornil na to web TN.cz.

V neděli 31. května v dopoledních hodinách se střetla dvě auta u Černožic na Královéhradecku. O život přišli tři lidé. Sedmadvacetiletý muž, který jel sám, je policisty podezříván z toho, že nehodu zavinil. Muž podle nich pravděpodobně předjížděl a nestihl se zařadit zpět, po čelním nárazu zemřel okamžitě. Z obou aut měl při srážce vyletět motor a jedno z nich podle HZS Královéhradeckého kraje dokonce hořelo.

Sirotkem je holčička

V protisměru jela tříčlenná rodina, rodiče nehodu také nepřežili. Pitva podle mluvčí policie Aleny Kacálkové ukáže, zda byli řidiči pod vlivem alkoholu. Rodiče s sebou vezli ještě svou čtyřletou dceru, která v současné době bojuje o život. Lékaři ji uvedli do umělého spánku a v příštích několika dnech musí podstoupit několik operací kvůli mnoha zlomeninám zejména těm ve tváři.

Kriminalisté čekají na posudky, zda byli řidiči zdraví a jejich auta technicky v pořádku. Až poté budou moci případ uzavřít.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy