V životě můžete udělat spoustu chyb, které můžete napravit.

Některá rozhodnutí ale bohužel zpátky nevezmete.

Dejte si dobrý pozor, abyste těchto 5 věcí jednou nelitovali!

1) Splnit si svůj sen

Už vám bylo 30, vystudovala jste historii, pracujete jako sekretářka, ale hluboko uvnitř cítíte, že byste nejraději léčila zvířata? Přihlaste se na veterinu a nic neodkládejte! Na zásadní rozhodnutí v životě nikdy není pozdě. Chce to jen zvednout ztěžklý zadek a vydat se za svým snem.

2) Najít pravou lásku

Žijete s někým, s kým si vůbec nerozumíte. Přežíváte vedle sebe jak dva bludné kořeny a společnou řeč najdete jen během hádek? Neztrácejte čas jen ze strachu ze samoty. Vždycky je lepší být sám se sebou a šťastný než s někým a nešťastný.

3) Odpustit

Pohádali jste se kdysi se strýcem jen kvůli tomu, že špatně složil dříví na chalupě? Rozmrzelost a tvrdohlavost vás nedovedly k tomu, najít s ním společnou řeč. A teď už je pozdě… Vyčítáte si, že jste s ním nezašli na pivo a nezasmáli jste se vlastnímu egu? Nenechávejte vykopanou válečnou sekyru s nikým. Ani s úhlavním nepřítelem. Mohli byste toho litovat.

4) Cestovat

Vždycky jste chtěli projet autem Ameriku? Pak ale přišla práce, děti, zodpovědnost… Na světě jsme příliš krátkou dobu na to, abychom se obětovali jen ve jménu toho, „že to tak dělají druzí“.

5) Říct pravdu

Máte uvnitř sebe nevyřčené věci? Chcete někomu vyznat lásku, změnit přístup k práci, vytknout svému šéfovi věci, se kterými nesouhlasíte? Udělejte to hned teď! Nikdy není příliš brzy. Naopak. Dost často bývá příliš pozdě…