Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nedělej Zagorku! Co očekávanému dokumentu říká sama Hanička písnička

Nedělej Zagorku: Co si o dokumentu myslí samotná Hana Zagorová
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Dokument

Zpěvačka Hana Zagorová oslaví 6. září své 75. narozeniny. Při té příležitosti o ní režisér Michal Čoudek natočil dokument s názvem Nedělej Zagorku! Původně měla mít zpěvačka při příležitosti narozenin koncert, ale kvůli zdravotním problémům ho musela zrušit.

Legendární česká zpěvačka Hana Zagorová zanedlouho oslaví krásné 75. narozeniny. Režisér Michal Čoudek vytvořil při té příležitosti dokument Nedělej Zagorku! zachycující zpěvaččinu kariéru. Dokument měl premiéru ve čtvrtek na TV Nova.

Sama hlavní protagonistka Zagorová si musela počkat na čtvrteční premiéru, aby snímek viděla. „Jsem zvědavá, neviděla jsem ho, bude to překvapení,” uvedla na svých sociálních sítích. Jestli se jí zalíbil nebo ne, však ještě nenapsala.

Zhoršený zdravotní stav

Při příležitosti svých narozenin chtěla Zagorová uspořádat sérii koncertů, ale všechny musela kvůli zhoršenému zdravotnímu stavu zrušit. Minulý rok prodělala koronavirus a navíc se jí opět vrátila nemoc krve, s níž celoživotně bojuje.

V pořadu Showtime navíc její manžel operní pěvec Štefan Margita prozradil, že si zpěvačka nedávno zablokovala záda. Hanka chtěla podvázat rajčata na našem balkóně. Najednou zařvala a úplně jí rupla záda. Kdybych tam nestál, spadla by a nevím, jak by to dopadlo," prozradil Margita.

Související články

Další články