Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Iveta Bartošová by dnes oslavila 52. narozeniny: Připomeňte si osudové muže jejího života

Iveta Bartošová a její osudoví muži. Ne všichni bohužel přispěli
k jejímu štěstí.
Zdroj: Facebook/Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Duben byl osudovým měsícem Ivety Bartošové. Známá zpěvačka se 8. 4. 1966 narodila a přesně o 21 dnů a 48 let později spáchala sebevraždu nedaleko svého domu v pražské Uhříněvsi. Připomeňte si s námi v den jejích nedožitých 52. narozenin osudové muže, kteří ji provázeli jejím krátkým životem.

O partnery neměla popová hvězda nikdy nouzi. Kompletní seznam jejích milenců by asi měl hodně řádků. Dokonce ani těch osudových, kteří ovlivnili její život výrazněji, nebylo úplně málo.

Její první láskou byl její pěvecký kolega Petr Sepéši, se kterým nazpívala známý hit Knoflíky lásky. Vztah bohužel skončil tragicky smrtí Sepéšiho v autě na železničním přejezdu. Tragédií osudu na železničních kolejích o skoro třicet let později ukončila svůj život i sama Iveta.

Ladislav Štaidl (73) nesmí na seznamu osudových mužů v žádném případě chybět. Jde o jediného z partnerů, s nímž Iveta přivedla na svět potomka – syna Artura. Vztah se známým skladatelem trval dlouhých 13 let. Štaidl byl však po celou dobu ženatý a kvůli Ivetě se nerozvedl. V roce 1999 jí tak došla trpělivost a nadobro od něj odešla. Již během známosti se Štaidlem se Iveta poprvé pokusila o sebevraždu.

Po několika krátkých známostech se zpěvačka na delší dobu usadila až v roce 2004 s hercem Zdeňkem Podhůrským. Vztah to byl celkem turbulentní, s mnoha rozchody a neshodami. Možná i právě proto se během něj pokusila Bartošová o další sebevraždu a nebýt pohotové reakce její chůvy Goldy, také by ji zdárně realizovala.

Nedlouho po konci vztahu se Zdeňkem Podhůrským skočila Iveta po hlavě do další velké lásky, jíž byl Jiří Pomeje (53). Ta tentokrát na rozdíl od ostatních vztahů skončila i velkolepou svatbou. Ale ani sňatek bohužel nezajistil tomuto páru dlouhé trvání, a nakonec došlo po dvou letech k rozvodu.

Poslední etapa partnerského života známé zpěvačky zahrnovala tři muže – Domenica Martucciho (41), Zdeňka Macuru (43) a Josefa Rychtáře (59). První jmenovaný nehrál až tak zásadní roli. Naopak s ním zpěvačka pookřála a opět cítila radost ze života. Dokonce s ním na nějakou dobu odjela do Itálie. Po návratu zpět do Čech ovšem idylka zmizela. Krutou realitu všedních dnů románek s Italem nepřežil.

Krátce po rozchodu s Martuccim se Ivety ujal Josef Rychtář, po jehož boku zpěvačka nakonec spáchala sebevraždu. A to přímo v den Rychtářových narozenin. Zdeněk Macura, který si s Bartošovou také prožil krátký románek, v přímém přenosu bojoval proti Rychtářovi a snažil se národ přesvědčit o tom, že jde o tyrana a Iveta je obětí domácího násilí.

Související články

Další články