Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nedávno vyděsil Kardashian k smrti, teď nechutný psychopat z Ukrajiny zaútočil na známou zpěvačku!

Je horší než pijavice a pořád mu to prochází. Řeč je o bláznovi z Ukrajiny Vitaliji Sediukovi, který se rozhodl vytáčet slavné osobnosti k nepříčetnosti a zkoušet, co vydrží.

Nedávno Sediuk v Paříži napadl Kim Kardashian, (33), kterou při vystupování z auta zatáhl za nohu. Měl smůlu, hvězdička kolem sebe měla arzenál vycvičených chlapíků, kteří blázna okamžitě zpacifikovali. „Věděl jsem, že se Kim objeví na přehlídce značky Balmain. Nechtěl jsem jí ublížit,“ tvrdí muž.

Teď se na přehlídce známého návrháře Valentina přimotal ke zpěvačce Ciaře, která zrovna pózovala fotografům. Vitalij počkal na vhodný okamžik a přitočil se ke zpěvačce, kterou objal a odhodil svůj kabát, pod nímž měl zlatý vršek a černé slipy. Tentokrát ho ale nikdo nezadržel.

Sediuk se zřejmě rozhodl řádit na pařížském fashion weeku proto, že v USA má zákaz přiblížit se k červenému koberci poté, co napadl Brada Pitta. „Lidé si myslí, že jsem blázen. Uznávám, že to není úplně normální, ale nemám zlé úmysly,“ řekl Vitalij THR, který je svým chováním hodně podobný Jaroslavu Suchému, který v roce 2009 pohladil při návštěvě Prahy amerického prezidenta Baracka Obamu, snažil se potřást rukou princi Charlesovi, když tu byl na návštěvě, na letišti na sebe pořvávali s Leošem Marešem a v květnu 2010 ho prý měl údajně bouchnout do břicha Miroslav Kalousek, se kterým chtěl Suchý dělat rozhovor.

Související články

Další články