Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nedávno se lesbila s topmodelkou, teď Michelle Rodriguez sbalila známého závisláka na kokainu!

Michelle Rodriguez má teď kluka!
+ Další 2 fotografie

Hvězda snímku Rychle a zběsile Michelle Rodriguez (34) je pěkná rajda. Ještě na začátku roku si to rozdávala se slavnou topmodelkou Carou Delevingne a chvíli potom, co se rozešly, ji paparazzi nachytali, jak se vášnivě líbá se Zacem Efronem (26).

rozchodu Michelle a Cary mělo dojít proto, že se vznešené britské rodině topmodelky nelíbila bouřlivá minulost herečky. Michelle prý byla Carou navíc úplně posedlá a chtěla s ní trávit každou volnou minutu. Takový svazek by asi udusil po čase každého, takže Cara řekla rázně dost a teď zase řádí s partou svých kamarádů.

Rodriguez rozhodně nelenila, našla si novou známost a rovnou chlapa. Pár dní prý tvoří pár s bývalou hvězdou High School Musical a pořádným průšvihářem Zacem Efronem. S problematickým hošíkem si teď užívají na jachtě milionáře, se kterým se Zac kamarádí, a když zrovna neskáčou do moře, vášnivě se líbají na palubě.

Mohlo by vás zajímat

Další články