Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nedávejte za dioptrické brýle majlant. Kompletní stylovky jen za 1 749 Kč!

Bohatou kolekci dioptrických brýlí přivezou školení optici až k vám domů. Nezávazně a zadarmo. OptikDoDomu tak šetří nejen vaše peníze, ale také váš čas.
Zdroj: https://optikdodomu.cz
Dioptrické brýle
Nejspíš to znáte také. Jen co vstoupíte do klasické oční optiky, z vaší peněženky hned lítají tisícovky. Přitom stylové dioptrické brýle můžete pořídit daleko levněji. Navíc bez front a z pohodlí domova. Ne, nemáme na mysli nákup v e-shopech. Na rozdíl od nich si totiž na vlastní oči vyzkoušíte, které brýlové obroučky vám nejvíc sluší. Jak je to všechno možné?

Může za to revoluční služba OptikDoDomu Jedná se o první oční optiku, která přijede za vámi a ještě ke všemu je šetrná k vaší peněžence. OptikDoDomu totiž vyrábí pánské i dámské dioptrické brýle vlastní značky Icona. Díky tomu má pod přímou kontrolou nejen kvalitu, ale také cenu. A ta je opravdu příznivá.

Dvojnásob to platí, pokud využijete některou z pravidelných slevových akcí. Do konce března můžete například díky akci 1+1 dioptrické brýle zdarma získat neokoukané značkové brýle včetně skel za bezkonkurenčních 1 749 Kč.

Jak na to? Stačí vyplnit kratičký online formulář a OptikDoDomu se vám sám ozve. Oční poradce si s vámi domluví termín a místo návštěvy. V Den D k vám přijede s nejnovější kolekcí brýlových obrub. Pomůže vám s výběrem designu, poradí s volbou nejvhodnějších skel a taky doporučí, kterou slevovou akci využít, aby pro vás byl nákup co nejvýhodnější.

A víte, co je báječné? Že veškerý tento servis je zadarmo a nezávazný. Opravdu. Ať už se za vámi OptikDoDomu vypraví do kteréhokoliv koutu České republiky, neplatíte za to ani korunu. A to ani v případě, že si nakonec nic neobjednáte.

Osobně si ale myslíme, že tahle možnost moc často nenastane, protože brýlové obruby od OptikDoDomu jsou stylové, okouzlující a originální. Co se děje dál, když si z bohaté kolekce vyberete své brýlové favority? Nejpozději za týden u vás zazvoní dopravce s balíčkem, který bude obsahovat nejen slušivé dioptrické brýle, ale také praktické dárky. Jak sami vidíte, OptikDoDomu je zkrátka moderní oční optika, která šetří váš čas i peníze.

Jak to vypadá, když k vám přijede OptikDoDomu? Atmosféru návštěvy nasajete díky tomuto krátkému videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy