Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nedaleko Bruntálu došlo k rasovým nepokojům: Občané si to přišli vyříkat s Romy, zasahovala policie

rasové nepokoje
V obci Dvorce nedaleko Bruntálu musela zasahovat policie při rasových nepokojích. Partička místních občanů si to přišla vyříkat na ulici mezi Romy. Romové měli podle některých informací napadnout jednoho muže.

V obci Dvorce nedaleko Bruntálu si to přišla partička místních vyříkat na ulici s Romy. Důvodem mělo být napadení jednoho muže. K napadení muže Romy mělo podle informací obce dojít ve čtvrtek.

Nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že jednoho muže mělo napadnout celkem dvanáct Romů. Podle TV Prima skončil s otřesem mozku, poraněným kotníkem a podlitinami v krnovské nemocnici. „Policisté zadrželi prozatím tři podezřelé osoby a provádí výslechy zúčastněných osob a další procesní úkony,“ píše obec na svých stránkách.

Informace o napadení muže se začala šířit po sociálních sítích a místní se rozhodli, že vezmou spravedlnost do svých rukou. Zasahovat musela i policie. „Situace je tady už uklidněná. Mohu potvrdit, že zde proběhla demonstrace na základě incidentu ze dne 4. 4. 2019,“ řekla Blesku policejní mluvčí Pavla Jiroušková. „Napětí na místě postupně eskalovalo a ze skupinky 15 lidí tu najednou bylo 150 občanů,“ doplnila.

Související články

Další články