Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Necudný červený koberec: Modelky a herečky ukázaly kůži

Módní policie z předávání cen.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Módní policie

Předávání cen The Daily Front Row bylo plné odvážných módních kreací. Na červeném koberci se ukázaly modelky, které více než oblečení ukazovaly nahou kůži. Jak zachytili zahraniční fotografové, nejvíce na akci zazářily modelka Elsa Hosk, Kim Kardashian nebo herečka Gwyneth Paltrow. 

Více než zahalené byly celebrity na předávání módních cen The Daily Front Row spíš svlečené. Akce, která se uskutečnila 23. dubna v losangeleské čtvrti Beverly Hills, přilákala řadu hvězd. Mezi nimi byla například podle webu Daily Mail herečka Gwyneth Paltrow (50), která oblékla béžový crop top s průsvitnými rukávy a ladící dlouhé společenské kalhoty. Herečka ukázala vysportované břicho a je vidět, že se drží ve formě.

Ani modelka Elsa Hosk (34) si nenechala akci ujít a dorazila ve vskutku odvážném modelu. Oblékla flitrované černé šaty od značky MÔNOT, které měly výstřih vpředu a ještě hlubší na zádech. Stačilo málo a modelka ukázala něco, co nechtěla. I přesto vypadala v šatech naprosto dokonale, upnutá róba hezky zdůrazňovala modelčiny křivky.

Svůdná brazilská kráska

Modelka Josie Canseco (26) byla společně s Elsou ta, která přítomné fotografy nejvíc zaskočila. Na sobě měla model, který toho odhaloval opravdu mnoho. Ke krátké kožené sukni s vysokým pasem si vzala rozepnuté sako, které téměř odhalovalo její prsa. Pod sako si totiž nevzala podprsenku. Vzhledem k její drobné postavě však outfit nepůsobil nijak výrazně vulgárně, spíš jen extravagantně. Ovšem vzhledem k tomu, že se jedná o módní ceny, je pochopitelné, že na této akci chce každý zazářit.

Elegantní model předvedla bývalá Victoria’s Secret modelka Alessandra Ambrosio. Brazilská kráska oblékla dlouhé bílé šaty z jemné látky s vysokým rozparkem, který ukazoval modelčinu dlouhou nohu. Šaty i stříbrné doplňky Alessandře moc slušely a vypadala jako víla.

Na další módní kreace se podívejte v galerii.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy