Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Necudná Bianca Censori opět šokovala svou nahotou. Výstřih jí končil až u intimních míst

Bianca Censori opět dorazila polonahá.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 48 fotografií
outfit

Bianca Censori zřejmě slovo stud nemá ve svém slovníku. Ve společnosti se opět promenádovala polonahá, jak upozorňuje zahraniční web Page Six. Tentokrát na akci dorazila v ultrakrátkých bílých šatech, které měly výstřih pomalu až k intimním místům. Její partner Kanye West ji opět nespustil z očí. 

Bianca Censori na sebe opět upoutala pozornost. Jak píše zahraniční web Page Six, na oslavu narozenin kamaráda dorazila opět polonahá. Po celou dobu krásku hlídal Kanye West, s nímž dorazila ruku v ruce. Ani na chvilku ji nespustil z očí, jak už to v jejich případě bývá zvykem.


Tentokrát do společnosti Bianca vyrazila v ultrakrátkých bílých šatech s nabíranými rukávy. Její výstřih byl vražedný, odkrýval celé břicho a vedl pomalu až k intimním místům. Outfit doplnila kráska průsvitnými sandálky, až se skoro zdálo, že vyrazila bosa. Líčení bylo tentokrát velmi jemné a vlasy si sepnula.

Bianca se ve společnosti neobjevila zahalená již řadu měsíců

Krásná Censori se od té doby, co tvoří pár s Kanyem Westem, objevuje ve společnosti v bizarních modelech a zahalená se neukázala, jak je rok dlouhý. Není tomu tak dávno, co na akci dorazila v průhledné pláštěnce, která nezakrývala vůbec nic. Několikrát se objevila i se zcela nahým klínem.


Z jejího prapodivného oblékání jsou v šoku nejen fanoušci, ale i vlastní rodina, se kterou Bianca zcela utnula kontakt. Její otec dokonce rapera obvinil z toho, že z jeho dcery udělal "neslušnou nahou trofej". "Žádný muž by nikdy neměl povzbuzovat ženu, kterou miluje, aby vyšla na veřejnost a prezentovala se takto. To není láska. To je kontrola," citoval jeho slova zdroj pro Daily Mail.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy