Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Něco tady smrdí! Rodina pochybuje, že smrt Aviciiho (†28) je čistá: Vyrazili pátrat do Ománu!

Avicii a jeho starší bratr, který přijel pátrat do Ománu.
Zdroj: Instagram/Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Mohl Avicii (†28) žít, kdyby se něco stalo jinak? Tuhle otázku si momentálně klade rodina slavného švédského dýdžeje. Starší brácha talentovaného hudebníka David Bergling totiž už včera pozdě večer přiletěl do Ománu, aby zjistil všechny okolnosti, které ke smrti vedly.

Švédského dýdžeje Aviciiho (†28) našli v pátek mrtvého. Zemřel v hotelovém resortu v ománském Maskatu. Nejenom fanoušci, ale především rodina se ptá, co za jeho smrtí ve skutečnosti stálo.

Skon autora hitů, které zněly v rádiích i na diskotékách, totiž přišla velice náhle. Mluví se o zdravotních potížích, konkrétně zánětu slinivky břišní, doprovázených nadměrnou konzumací alkoholu. Nemohlo být všechno ale úplně jinak?

Na vlastní pěst vyrazil do Ománu pátrat Aviciiho starší bratr David Berling. Jak informoval server tmz.com, už včera se ve večerních hodinách, jen pár hodin po jeho smrti, zapsal v hotelu v Maskatu. Bydlí jen několik minut od resortu, který v uplynulých dnech obýval Avicii.

Avicii nepochází z jen tak ledajaké rodiny. Ve Švédsku jsou jeho příbuzní velice známí. Jeho maminka Anki Liden je herečka, David vlastní síť hotelů a další bratr je taktéž herec.

Těžko říct, co David v Ománu zjistí. Pravou příčinu smrti zatím nikdo nepotvrdil.

Související články

Další články