Georgina Porteous a Sid Innes přišli na to, jak ušetřit za svůj svatební den, který normálně v průměru stojí kolem půl milionu. Neutratili za svatbu více než dva tisíce korun. Vlastně dva tisíce a třicet korun za její svatební šaty.

Dvoutisícový výdaj je povinný poplatek za oddání, třicet korun alias jednu libru stály nevěstiny šaty. A to bylo vše, za co museli dát peníze. A levná svatba měla všechny náležitosti jako ta, jež vás finančně zruinuje.

Novomanželé měli hostinu, dostatek alkoholu a jazzovou kapelu. Jak se jim tedy povedlo ušetřit? Nevěsta získala šaty za jednu libru z charitativního bazaru, ženich oblékl starý udržovaný oblek, vikář je zdarma oddal za oplátku pomoci na opravě místního kostela, fotograf dodal své služby výměnou za to, že Sid pro něj zdarma pracoval jako střihač, jídlo a pití dodali sami hosté a jako kapela sloužila rodina nevěsty, jejíž otec skvěle hraje na saxofon.

Svatbu měli na louce za jejich chatou a podle hostů se vyvedla dokonce líp než jiná klasická monstrakce. Georgina a Sid si navíc myslí stejně jako redakce eXtra.cz, že čím okázalejší a dražší svatba, tím dříve se rozpadne manželství. Obřad by měl být podle nich intimní a jen o spojení dvou lidí, nikoliv o ukazování nadité peněženky.