Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Něco pro ochránce přírody: Číňan šetří životní prostředí a jezdí jen na prasatech!

Číňan si prasata jako dopravní prostředek chválí. Je to prý
jednodušší, než si myslíme.
Zdroj: profimedia.cz

Tohle je něco pro „přírodní“ lidi, co se ohánějí ochranou životního prostředí a zdravým stylem žití. Víte, ono když budete jíst jenom tofu a oblékat se do umělých kožešin, tak to životnímu prostředí moc nepomůže. Ale když se rozhodnete vyměnit dopravní prostředek, který vypouští do ovzduší nechutné zplodiny, třeba za prase, tak to už pro svět smysl má.

Příkladem vám může být tento 68letý vesničan z Číny, který používá velké prase jako dopravní prostředek. A když říkáme velké, tak opravdu velké, tento dopravní model má 90 cm na výšku a váží 250 kg.

Muž vlastní prasečí farmu a jezdit na praseti se rozhodl po nemoci, po které nemohl ujít velké vzdálenosti. Ze začátku byl muž skeptický, ale když zjistil, jak je to snadné jezdit na praseti, tak si způsob cestování oblíbil a nepoužívá žádný jiný.

„Prase je snadno udržitelné vozidlo, stačí mu trocha paliva jako kousek salátu nebo housky,“ vysvětluje farmář. Nehledě na to, že prase je mnohem levnější a o hodně šetrnější k životnímu prostředí než auto."

Tak co, už si taky jdete pro to své?

Související články

Další články