Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nečistí si zuby a skoro se nemyjí: Špindíry Soňa a Standa pracují na MIMINKU!

+ Dalších 84 fotografií
mizerná hygiena
Ve středu mohli diváci sledovat další díl reality show Výměna manželek. Prostřednictvím obrazovek se seznámili s rodinou z Hlinska, kterou tvoří Soňa (40), Standa (41), Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7) a Kateřina (4), kterou do pořadu přihlásil svérázný Standa. Ten diváky naštval především svými agresivními projevy vůči dětem. Jeho žena Soňa pak platí za jednu z největších špindír v historii Výměny. Po natáčení se prý změnili a dokonce zadělávají na miminko!

Středeční Výměna manželek byla pořádně napjatá. Čtyřicetiletá Soňa se dostala do rodiny, ve které probíhala zrovna rekonstrukce bytu, a náhradní manžel Pavel doufal, že se do přípravy zapojí. Ona však veškerou práci doma předávala dětem a když už něco udělala, nestálo to za nic. Její manžel Pavel byl pak spokojený s čistotnou Miladou, která se nestačila divit tomu, jakou špínu jí Soňa u sebe doma nechala. Díru ve zdi dokonce ucpala použitými špinavými kalhotkami!

Lidé nestačili zírat na poměry rodiny, kde je hygiena až na posledním místě. Děti i rodiče se myjí jen sporadicky a čištění zubů je pro ně téměř neznámá činnost. Soňa a Standa ale tvrdí, že minimálně po vztahové stránce se u nich doma všechno změnilo. „Já si myslím, že se to trochu zlepšilo, že i Standa už má víc času na ty děti, víc se věnuje mě, nechodí tak do té hospody. Nevšímá si toho počítače, snaží se být víc s námi. I ten náš vztah to hodně upevnilo. Protože my jsme nikdy nebyli odloučeni více jak týden a těch deset dní, to pro nás bylo hrozné. Po deseti dnech odloučení si sebe vážíme víc a víc,“ řekla Soňa.

Jedna z největších špindír v historii pořadu uznala i to, že ani ona se k dětem nechovala ideálně. Nezměnila prý tedy jen své chování vůči Standovi, ale i vůči nim. Ve Výměně manželek jí nejvíc vadilo chování náhradního manžela Pavla, který tvrdil, že nic nedělá. Prý ji neustále kontroloval a vše po ní předělával. Na druhou stranu prý ale byla spokojená, protože se s ním dalo komunikovat.

Standa na Miladu vzpomíná v dobrém. „Já jsem byl spokojený, protože jsem vlastně přišel z noční směny, ráno jsem přišel, měl jsem kávu udělanou. Kolikrát se mě Milada ptala, chceš něco jíst, chceš kávu, nechceš kávu,“ řekl Standa a dodal, že kdyby nebyla tak posedlá úklidem, byla by to skvělá ženská. Tvrdí také, že je s ní v kontaktu na Facebooku a pozval ji i s Pavlem na návštěvu.

Vztah Soni a Standy se zlepšil natolik, že pracují na tom, aby ke čtyřleté Kačence přibyl ještě sourozenec. Oba si přejí chlapečka a intenzivně se snaží, aby se co nejdříve zadařilo. Zda se skutečně Soně povede otěhotnět prý ale nechávají na osudu.

Mohlo by vás zajímat

Další články