Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nechybí někomu nafukovací Andula? Objevila se na premiéře Bony a klid 2

Nepostrádáte někdo nafukovací pannu? Na premiéře Bony a klid 2 se
jedna našla!
Zdroj: Profimedia.cz

Teď se určitě všem pánům, kteří disponují touto sexuální pomůckou, orosilo čelo. Raději se běžte hned přesvědčit, že je vaše nafukovací Andula tam, kde jste ji nechali/osouložili naposled!

Na premiéře Bony a klid 2 se totiž objevila jakože modelka Julie Zugarová (údajně 27, ale doopravdy něco mezi 39 – 46), která nápadně připomínala silikonovou sexdoll vyrobenou někde v Číně, co vám ji pak pošlou diskrétně v krabici od větráku.

Přestože se kdysi vyjdřovala v tom smyslu, že velká prsa si nechala udělat jen proto, aby se líbila sama sobě a nehodlá určitě na sebe tímto strhávat pozornost, ve společnosti se pokaždé objevuje v něčem, co my nosíme do postele anebo si v tom říkáme o sex, když máme v sobě pět vodek.

Pokud jí ještě nikdo neřekl, že večerní šaty se nenakupují v oddělení spodního prádla, je načase ji na to upozornit. Stejně jako na to, že moderátor Rey Koranteng má světlejší barvu kůže, ačkoliv jeho tatínek pochází z Ghany.

Finalistka Miss 2009 kdysi ještě před těmi pěti lety vypadala celkem k světu, až na to, že si musela dát implantáty, aby na ní bylo něco zajímavého, a čím je starší, tím víc jí dělá problém pochopit, že méně je více a přirozená krása je pro muže daleko větší rajc, než festival fabrik na plasty.

PS: Chlapi, tak si můžete oddechnout. Ozvali se nám ze společnosti sexdolllevne.cz, že jim nesouhlasí počty na skladě. Uf.

Související články

Další články