Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nechybí Minnie ani živé želvy: Karlos Vémola zařídil dcerce Lili pokojíček jako pro princezny

Nechybí Minnie ani živé želvy: Karlos Vémola zařídil dcerce Lili pokojíček jako pro princezny
Zdroj: Lela Ceterová archiv
+ Dalších 9 fotografií
bydlení
Značnou část karantény trávila Lela Ceterová s dcerou Lili na chalupě v Orlických horách. Zatímco její partner zápasník Karlos Vémola pobýval nějakou dobu v Anglii, maminka s dcerou si udělaly dámskou jízdu v přírodě. Po návratu domů je čekalo úžasné překvapení. Karlos zařídil dcerce pokojíček jako pro princeznu, kde nechybí nálepky Minnie v životní velikosti i želvičky v akvárku.

Karlos Vémola a Lela Ceterová přivítali těsně před Vánocemi na světě svoji dcerku Lili. Pro Lelu porod Lilinky znamenal splněný sen.

Tatínek se činil

Lela svou milovanou holčičku bere všude možně, dokonce jí ještě před uzavřením obchodů vzala do svého oblíbeného butiku Louis Vuitton. Stejně tak se o dcerku krásně stará i tatínek Karlos Vémola. Ten v době nepřítomnosti svých milovaných žen zařídil v jejich vile království pro malou princeznu. Po návratu z Orlických hor tak Lelu s Lilinkou čekalo krásné překvapení.

Pokojíček pro princeznu

Slovenská playmate sdílela video, na kterém Karlos zaznamenal jejich moment překvapení, na svém Instagramu. V růžovém pokojíčku nechybí myška Minnie na zdi v životní velikosti, postýlka nebo akvárium se želvičkami. Z těch byla Lili celá paf. I když jí jsou teprve necelé 4 měsíce, svůj nový pokojíček vnímala a rozhlížela se po všem novém. "Podívej, jak na to kouká, jsem ti říkal, že to děti vnímají," komentuje zvědavý Lilinčin výraz ve videu Karlos.

Splněný sen

Lela několikrát přiznala, že se jí od narození dcerky převrátil život vzhůru nohama. S bijcem Karlosem si miminko přála, tak jí Vémola jen "dodal to, co jí slíbil", vtipkoval hrdý tatínek, když vyšlo najevo její těhotenství. Zatímco pro blonďatou Slovenku je Lili první děťátko, Karlos už dvě děti má z předchozího vztahu - syna a nevlastní dceru.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy