Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Nechutný útok na Zdeňka Svěráka: Na Facebooku ho označují jako zvráceného pedofila!

Nechutný útok na Zdeňka Svěráka: Na Facebooku ho označují jako zvráceného pedofila!
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook

Sociální sítě jsou možná na jednu stranu dobrou věcí, na stranu druhou umí i pěkně ublížit. Své o tom ví mnohé celebrity, které se jejich prostřednictvím snaží kdekdo pohanit. Jako teď českého herce, humoristu a scenáristu Zdeňka Svěráka (77).

Na Facebooku před pár dny vznikla nechutná a odsouzeníhodná stránka s názvem "Znásilnil mě Zdeněk Svěrák". Na její zdi je možno se dočíst mnohé, velmi nechutné zprávy o tom, jak Svěrák v minulosti zneužíval dívky i chlapce, zvláště pak během natáčení dětských pořadů, a některým dokonce za sex platil.

Najdou se tam i údajná vyjádření sexuologa Radima Uzla, který měl společně s psychiatrem Cyrilem Höschlem herce "léčit".

"O panu Svěrákovi se ví už roky, že je pedofil, jde vesměs o veřejné tajemství. Mnoho známých umělců trpělo touto deviací, například Oscar Wilde, Lewis Carroll atd. Jde vždy o autory dětských knížek, písniček a podobně, tedy i lidi, kteří mají k dětskému světu nějakým způsobem blízko. Většina z nich je neškodná, sem tam se ale vyskytne útočný pedofil, který své choutky nedokáže udržet na uzdě a dožaduje se sexuálních kontaktů. Pana Zdeňka Svěráka jsem vyšetřoval již v sedmdesátých letech. Léčil se u nás na psychiatrickém oddělení Fakultní nemocnice v Hradci Králové po sexuálním ataku na nejmenovanou jedenáctiletou dívku. O recidivě nic nevím, poměrně mě překvapuje číst, že znovu takříkajíc polevil," zaslal údajně některé ze zřejmě zneužívaných dívek samotný Cyril Höschl.

Prozrazoval by ale některý z odborníků někomu lékařské tajemství? A proč by to proboha dělal?

Jedno je jasné - někdo se očividně velmi snaží jména slavného filmového scenáristy a i předních sexuologů a psychiatrů ošklivě pošpinit. Zasáhne mocná ruka zákona?

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy