Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na vítězku Talentu: Neuvěříte, co jsou lidé schopni napsat o jedenáctileté dívence!

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 18 fotografií
útok na dítě
Vítězkou letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent se stala teprve jedenáctiletá Nikoleta Šurinová, která diváky i porotu naprosto odrovnala svým bubenickým umem. Sama Marta Jandová ji dokonce nazvala bubeníkovskou bohyní. Jde o první dítě, které u nás talentovou soutěž vyhrálo. Češi a Slováci se opět ukázali v celé své kráse a na mladičkou vítězku na sociálních sítích útočí tak ošklivě, až z toho mrazí!

Letošní ročník soutěže Česko Slovesko má talent byl talentů opravdu plný. Naději na vítězství dostala kouzelnice Kelly, rapper Boki a poprvé v historii se do finále dostal i břichomluvec Zdeněk Polach.

Jejich umění však nestačilo na talent mladé bubenice Nikolety Šurinové, která soutěž vyhrála na plné čáře. Je známo, že ať v jakékoli tuzemské soutěži vyhraje kdokoliv, diváci nikdy nejsou spokojení. Ani tato soutěž není výjimkou a tak se malá Nikoletka stala terčem nechutných útoků na sociálních sítích, kde o ní někteří jedinci píší tak ošklivé komentáře, až nad tím zůstává rozum stát.

Nejhorší na celé této situaci je, že diváci pořádně neví, co jim na mladičké vítězce vadí. Většina nenávistných komentářů souvisí se závistí, někteří dospělí jedinci se evidentně neumí vyrovnat s tím, že jedenáctiletá dívenka dosáhla ve svém věku úspěchu, jakého se oni nedočkali. „Lezie mi krkom,“ je jeden z komentářů, který ukazuje, že diváci, kteří nenajdou důvod malou bubenici urážet, si ho prostě vytvoří.

Na další komentáře na konto malé Nikoletky se můžete podívat v galerii. Upozorňujeme ale, že vaše víra v lidstvo může být po jejich přečtení značně ohrožena.

Související články

Další články