Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NECHUTNÝ ÚTOK NA VERONIKU KOPŘIVOVOU: Ostré urážky vygradovaly ve výhružky smrtí!

To je tedy síla!
Zdroj: profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Tak tohle si snad ani Veronika Kopřivová nezasloužila. Momentálně prožívá s Jágrem krásné období, ovšem někteří internetoví uživatelé to nejspíše nemohou zkousnout. Po sérii urážek jí dokonce jeden z nich vyhrožoval i smrtí!

„Buď už konečně soudná. ZLATOKOPKO. Jde ti jen o prachy. Jardy táta tě ani pořádně nezná,” zaútočila jedna z antifanynek na Veroniku Kopřivovou (25).

„Kur** německá, i kdybych neměla na chleba, tak do tý děvkařiny nejdu. ŠPÍNO s H.I.V. Zná tě člen mé rodiny, vím o tobě všechno,“ dodala žena, která se prezentuje jako někdo, kdo o Veronice ví více než my všichni.

Bohužel, tato dívka nebyla jediná. Útoků od zasnoubení a nákupu bytu přibývá jako na běžícím páse. Dokonce už přišly na řadu i výhružky smrtí! „Ještě že existuje smrt i pro takové svi**, jako jsi ty,” zaútočil na Instagramu muž, jenž se prezentuje jako „simoncatgato“.

Veronika si z toho naštěstí nic nedělá a útoky ji nechávají chladnou. Evidentně někdo nedokáže překousnout, že sbalila nejlepšího hokejistu české historie a má se na Floridě jako prase v žitě a nemusí otáčet každou korunu.

„Já se spíš stydím za tenhle druh lidí a myslím si, že tohle by mělo být trestané. Jsou lidé, co si to berou osobně a vznikne jim z toho nějaký psychologický blok,“ vyjádřila se sama Kopřivová k celé situaci. Tak doufejme, že podobných hnusných útoků nebude ještě přibývat. Veronika je totiž nejspíše těhotná a v tomto období by měla být hlavně v klidu!

Související články

Další články