E-mail byl odeslán zřejmě ze schránky, která byla vytvořena jen pro to, abychom obdrželi facebookovou komunikaci. Člověk, který všechny materiály do redakce eXtra.cz poslal, si říká xmacka01 a má velmi dobrou češtinu. E-mail byl bez překlepů a hrubek.

„Zdravím, možná by vás mohlo zajímat toto. Je to moje konverzace s Veronikou pár měsíců zpět, když byla ještě na Floridě. Už mě nebaví, jak si před národem hraje na nevinnou a svatou, jak lže do novin a jak se chová,“ začíná e-mail neznámý pisatel. A potom detailně popisuje, jaká je zlatokopka, jak je schopná jít přes mrtvoly, píše o její kariéře v německém hampejzu a o tom, že se jí vlastně nikdy nechtělo pořádně pracovat.

Neznámému pisálkovi jsme chtěli odpovědět, ale už s námi nekomunikoval. Podle našich informací stejný e-mail posílal i do ostatních redakcí. Kdo se Veroniku Kopřivovou rozhodl totálně zničit? Bude si muset zase obhajovat místo po boku Jardy?

Útok na Veroniku je velmi dobře promyšlený, konverzace vypadá hodně reálně. Kdo toho ale byl schopen? Pokud víte, kdo za útokem na Veroniku stojí, ozvěte se buď nám na e-mail redakce@extra.cz, nebo Veronice Kopřivové třeba na její Facebook.

Také jsme s ní o této nechutné konverzaci komunikovali přes Facebook. Zřejmě jí hodně záleží na tom, kdo tuhle konverzaci rozesílá, protože byla velmi komunikativní. Takže chceme Veronice pomoct toho člověka najít. Co nám k tomu Veronika sdělila, najdete ZDE.

SLEDUJTE EXTRA.CZ, BĚHEM VÍKENDU SE DOZVÍTE DALŠÍ PODROBNOSTI.