Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na SuperStar Borkovce: Posílali jsme ti hlasy a ty piješ na dluh!

+ Dalších 23 fotografií
drama
Jako by nestačilo, že má SuperStar Petr Borkovec (19) problémy v lásce, v současné době se k tomu přidal nechutný útok na jeho osobu. Lidé na sociálních sítích, kteří ho evidentně znají, zpěváka obviňují, že pije na dluh a neplatí v hospodě účty. Kde je pravda?

Od chvíle, kdy skončila pěvecká show SuperStar je slyšet snad jen o jediném účastníkovi. Petr Borkovec vévodí titulkům kvůli svému románku s Katarínou Knechtovou. Doteď snad ani on pořádně netuší, jak to tihle dva mají.

Po SuperStar bylo kolem jejich vztahu ticho. Poté přišel Petr s překvapivým prohlášením, že se oba milují a zůstanou spolu. V současné době by ale měli mít tříměsíční pauzu a objevily se zvěsti, že by Petr měl mít problémy s alkoholem.

Na druhou stranu se našli lidé, kteří tvrdí, že by si ostatní měli uvědomit, že Petrovi je devatenáct let a paří jako všichni v tomhle věku. Problém je údajně jen v tom, že Katarína si život po boku svého partnera ve čtyřiceti představuje trochu jinak než jako jednu nekončící párty.

Před pár dny se ale sociální sítě začaly plnit podivnými obviněními směrem ke zpěvákovi. Podle statusů lidí by měl pít na dluh a svoji útratu neplatit. „Petře, ty ostudo, dlužíš mojí kamarádce peníze. Že ti ta ostuda za ty drobné stojí. Ona ti posílala hlasy a ty piješ na dluh,“ píše jedna z dotčených dívek.

Podivné na všech obviněních je, že dívky se ohrazují tím, že Petrovi posílaly hlasy za své peníze a nyní se cítí dotčeny, že se jim to nijak nevrátilo. Neplatí snad Borkovec v hospodě účty a utíká bez placení?

Nebo se zkrátka jen nechal sem tam pozvat a milé dívky nemůžou překousnout to, že z toho nic nemají? Samotný zpěvák se k celé situaci nechce zatím vyjadřovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články