Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nechutný útok na rodinu Karla Gotta: Na Facebooku řádí falešná Ivana Gottová

Nechutný útok na rodinu Karla Gotta: Na Facebooku řádí falešná Ivana Gottová
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
ohavný útok
Na sociální síti se někdo vydává za ovdovělou Ivanu Gottovou (43). Profil uveřejnil informaci o tom, že se manželka zesnulého Karla Gotta stěhuje i s dcerkami na Floridu. V komentářích dokonce odpovídá lidem na dotazy.

Před nedávnem celou Českou republiku zasáhla smutná zpráva o smrti Mistra Karla Gotta (†80). Legendární zpěvák zemřel doma v okruhu svých nejbližších. Zpráva o jeho smrti se rychle rozšířila a celý národ začal truchlit.

Před jeho dům v ulici Nad Bertramkou lidé nosili svíčky a vzdávali mu tam hold. Minulý pátek pak proběhlo oficiální poslední rozloučení pro širokou veřejnost v paláci Žofín Pro zvané se pak v sobotu konala zádušní mše v chrámu sv. Víta. Tam dorazili Gottovi přátelé, kolegové a rodina.

Ohromný smutek nyní zažívá především manželka Ivana Gottová a dcerky. A právě na ně nyní neznámá osoba útočí prostřednictvím sociální sítě. Na Facebooku se objevil profil, který se vydává za Ivanu Gottovou. Včera se na profilu objevila informace o tom, že se Ivana stěhuje i s dcerkami na Floridu. Dokonce tam odpovídá lidem na komentáře. "Možná na trvalo a možná taky ne. Dcerky se chtějí vrátit do Čech. Ale já se vracet nechci," píše Ivanin falešný profil.

Celé to působí velmi věrohodně a mnoho fanoušků tam vyjadřuje Ivaně podporu. Redakce eXtra.cz však kontaktovala mluvčí zesnulého zpěváka a Ivany Anetu Stolzovou, jestli se jedná o skutečnou informaci, či nikoli. "Facebookový profil je falešný. Včetně lživé informace o Floridě," odpověděla Stolzová, která před nedávnem porodila. Ve fotogalerii naleznete falešný status Ivany Gottové.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy