Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na pošťáka Lacka! Lidé se přiživují na jeho příběhu a úspěchu

Lacko nevěří, že jsou lidé takové hyeny!
Zdroj: instagram
+ Dalších 26 fotografií
Ladislav Angyal (17) se stal díky svému hitu Pošta jednou z nejvýraznějších osobností v letošní SuperStar 2018. Jeho příběh chytil za srdce spoustu Čechů a Slováků, kteří se rozhodli mu pomoct, kromě hodných se ale našli i takoví, kteří se na jeho slávě přiživují!

Laci Angyal je momentálně známý svým hitem Pošta, a to jak na Slovensku, tak v Česku. Mnoho lidí mu přispělo na lepší život a porota v letošní řadě SuperStar ho doslova milovala, teď ale přišel zvrat.

Kromě toho, že mu lidé pomáhali, a dokonce si zahrál v O2 aréně na koncertě Leoše Mareše jako předskokan, se spousta z nich chtěla na jeho úspěchu přiživit na sociálních sítích. Lacko ale není hlupák a na podvodníky upozornil!

Lidé si začali zakládat falešné profily pod jeho jménem s vidinou nahrabat co nejvíce sledujících a vybudovat tak silnou základnu fanoušků! Denně kopírovali fotografie a popisky z jeho oficiálních profilů, a tak se rozhodl autor hitu Pošta zakročit!

Vyzval všechny fanoušky a sledující k zablokování podvodných účtů, které spravovaly neznámé osoby. Dokonce sdílel jejich profily s prosbou o smazání a oficiální vyjádření, že pouze jeden, a to jeho, profil je skutečný a nikdy žádný další nespravoval on ani nikdo z jeho blízkých přátel.

I když soutěž SuperStar 2018 již opustil a do semifinále mezi top 20 kluků se nedostal, jeho kariéra se prozatím vyvíjí správným směrem a pouze za jednu píseň na koncertě Leoše Mareše dostal honorář 100 tisíc korun.

Související články

Další články