Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na Moniku Marešovou (37)! Lidé ji veřejně lynčují kvůli těhotenství

+ Dalších 48 fotografií
leošova žena
Monika Marešová (37) moc dobře věděla, že vztah a manželství s Leošem Marešem (42) jí přinese slávu a popularitu a s tou spojené nejen pozitivní, ale i negativní reakce a poznámky široké veřejnosti. Na Instagramu ji ohavně moralizují kvůli těhotenství. Co je moc, to je příliš!

Monika Marešová má podle lidí život jako z pohádky. Cestuje po světě, miluje módu a drahé designerské kousky a její vztah s Leošem Marešem je dokonalý! Vyspělejší lidé, kteří ji sledují, ale vědí, že sociální sítě nejsou to samé, co reálný život.

Zato jednodušší lidé si myslí, že co je na Instagramu, to je pravda a kromě pozitivních reakcí se začnou postupně množit i ty negativní. Což na vlastní kůži poznala právě i Monika Marešová, jíž se do soukromí vrtá spousta cizích lidí, kteří si myslí, že mají právo řešit, kritizovat a hodnotit její život právě proto, že je mediálně známá.

Monika téměř denně přidává fotografie a videa, kde cvičí a maká na své už tak hubené postavě, inspiruje módními úlovky a právě zde přibývají nenávistné a závistivé komentáře.

„Teď mi napsala nějaká paní, jestli budu pořád jenom cvičit a nebudu mít dítě. To je podle mě takový ultimativní útok, který může žena ženě dát. A taky jsem četla, že mám krásný život, že si jen jezdím na dovolené a cvičím a že ten pád bude tvrdý,“ řekla Monika Marešová pro MF Dnes.

Lidé umí být opravdu drzí a nepříjemní a Monika to moc dobře ví. Zdali oblíbený moderátor Leoš Mareš (42) a jeho manželka Monika založí vlastní rodinu, je zcela na nich a cizí lidé by se neměli vrtat v jejich životech a rozhodnutích!

Mohlo by vás zajímat

Další články