Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na migranty u českých hranic: Afghánce při zimním sportu napadl „Hitler“!

Útočník napadl Afghánce při radování ze sněhu v masce Hitlera.
Na první pohled kuriózní případ, kdy "Hitler" vystrašil dva mladé uprchlíky z Afghánistánu, kteří si užívali na běžkách (někde se uvádí, že na sáňkách) čerstvý sníh, na druhý pohled to bylo brutální napadení, ze kterého se budou hoši vzpamatovávat ještě dlouho.

Celý incident se dokonce stal nedalo naší republiky, u česko-německých hranic v městečku Altenberg, kde se usídlili dva afghánští migranti ve věku 21 a 26 let. Měli obrovskou radost, když napadl čerstvý sníh, a chtěli si vyzkoušet, jaké je jít na běžky. V jejich zemi zmítající se válkou by tento sport jen těžko hledali.

Jenže netušili, že se stanou terčem nechutného útoku. Zaútočil na ně muž, který se stylizoval do doby nacistického vůdce Adolfa Hitlera. Neopomněl na knírek, který byl pro tuto německou bestii typickým, a na hlavě měl helmu z druhé světové války s hákovým křížem.

Už jen když tohoto nacistu spatřili, tak to pro ně byl obrovský šok. Jenže útočník využil jejich překvapení a začal je do hlavy mlátit helmou jako smyslů zbavený. Pak vztyčil pravici a začal křičet pokřik typický pro nacisty.

Oba Afghánci skončili v rukou lékařů, naštěstí se nic vážného nestalo. Ale asi si příště rozmyslí, jestli budou chtít jít na běžky. Viník je stále na útěku a policie po něm pátrá.

Mohlo by vás zajímat

Další články