Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nechutný útok na Leoše Mareše: Údajný příbuzný o něm vykládá lži ve školách. Prý svou dceru Alex nikdy nechtěl!

Leoš Mareš opět pobavil.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Pomluva

Moderátor Leoš Mareš (45) a jeho žena Monika (41) se potýkají s pořádnou nepříjemností! Uznávaný lektor Marek Pavlík pořádá na jihočeských základních školách přednášky, na nichž vypráví žákům o Leošovi lži. Moderátor se o celé kauze rozpovídal na Instagramu a prozradil, že o něm měl Pavlík dětem na přednášce říct, že svou nedávno narozenou dcerku Alex nikdy nechtěl. 

Zdá se, že oblíbený moderátor Leoš Mareš má i své hejtry. Na Instagramu se totiž svěřil jen s těžko uvěřitelnou historkou, kterou musí i se ženou Monikou momentálně řešit.

Na jedné ze základních škol měl v rámci přednášky vystoupit Marek Pavlík, manažer a člen Katedry veřejného práva a veřejné správy CEVRO Institutu. Ten však na přednášce s názvem „Jak využít svůj potenciál“ začal mluvit o Leoši Marešovi a o tom, že jsou v příbuzenském vztahu a že svou nedávno narozenou dcerku Alex nikdy nechtěl.

„Dobrý den, Leoši, dnes měla dcera ve škole přednášku od nějakého Marka Pavlíka, tvrdil, že jste příbuzní, a říkal dětem dost zvláštní věci o vás a vašem vztahu k vaší dcerce. Dcera z toho byla docela smutná, že ji to hodně zklamalo lidsky. Pan Pavlík dětem říkal, že jste z narození dcery nešťastný, že jste ji nechtěl, ale že ji máte kvůli vaší ženě, kterou milujete. Líčil jim toho docela dost a pořád připomínal, že je to s vaším svolením,“ napsala Leošovi jedna z maminek, jejíž dcera se přednášky zúčastnila. Tuto a další zprávy následně zveřejnil Leoš v příspěvku pod videem.

Říká ošklivé věci o mé rodině

V osmiminutovém videu Leoš celou věc rozebral více do hloubky. „Pán v rámci workshopů, které má pořádat Hospodářská komora Jihočeského kraje a kde jsou žáci sedmých tříd, říká opravdu ošklivé věci o mé rodině. Dost mě to vyděsilo. Prý má ode mě pán svolení do médií, že to může říkat. Včera byl údajně v Kaplici a jede celou šňůru. Každá přednáška je podle ředitelky prý totožná, takže si neumím představit, kolika lidem už to říkal. Je to sprostá lež,“ prozradil ve videu viditelně smutný Leoš.

„Naskakuje mi z toho husí kůže a nevím, jak to budeme řešit. Můžeme ho zažalovat pro pomluvu. Každopádně bych chtěl pána poprosit, aby to už nedělal,“ nechal se dále slyšet Leoš Mareš.

Je to nedorozumění, říká Pavlík

Podle informací webu eXtra.cz má být Marek Pavlík bývalým mužem sestřenice Leošovy první ženy Moniky (za svobodna Poslušné). Ale Pavlík se s Marešem nikdy neměli setkat a prý to byl vždy podivín rodiny.

Web eXtra.cz se spojil s Markem Pavlíkem, zda by celou záležitost vysvětlil. „Je to veliké nedorozumění. Je za tím i má chyba,“ uvedl.

V dalším článku vám přineseme celou výpověď Marka Pavlíka! Proč mluvil o Leoši Marešovi, jak se obhajuje a co mu slavný moderátor odpověděl na noční SMS zprávu?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy