Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nechutný útok na Evu Burešovou kvůli zavražděnému Adámkovi (†3): Drsné obvinění

Eva Burešová
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 3 fotografie
Nenávistný komentář

Vražda teprve tříletého Adámka vlastní matkou v Krkonoších zasáhla celou republiku. Na svých sociálních sítích se k neštěstí vyjádřila také zpěvačka a maminka dvou dětí Eva Burešová (29), která za svůj názor ovšem od některých uživatelů schytala pořádnou kritiku. 

Malý Adámek zemřel rukou své matky v Krkonoších, kam se společně vydali strávit část vánočních prázdnin. Čtyřicetiletá Jana vzala syna sáňkovat na Růžohorky. Cestou v lese ho uškrtila a pak se sama oběsila. Důvody úmrtí se stále vyšetřují, ale podle všeho stály za hrůzným činnem rodinné problémy, jak infrormoval Blesk.

Tragédie zasáhla celou republiku a vyjádřila se k ní na svém Instagramu také zpěvačka Eva Burešová. Všimli jste si někdy, jak velkou, hlubokou důvěru v nás děti mají? Věří každému našemu rozhodnutí a kroku. Musí. Nikdo jiný jim nepomůže. Pár dní mi krvácí srdce a říkám si, když už máme potřebu si my dospělí ubližovat navzájem, vynechejme z toho naše děti,“ napsala k příspěvku. „Když máme potřebu tento svět opustit, odejděme sami. Neberme je s sebou. Ještě chvíli mi bude na srdci těžko,“ uvedla dále.

Drsný komentář

Jenže se opět našlo několik uživatelů, kteří její příspěvek považují za způsob, jak se zviditelnit a vydělat si. Jeden obzvlášť zlý komentář sdílela Burešová na instagramových stories, aby ostatní viděli, co jí občas do zpráv přijde. „Hele, ty chytrá a zazobaná celebritko. Tak jednodušeji, jsou lidé, kteří jsou na samém dně, jsou lidé, kteří už nemají díky lidem, jako jsi ty, ani co do huby. Víš co, ty celebrito, ty jedna vysmátá kavárenská hnido, jdi, vyber veškeré tvé zasrané love a jdi pomoci nějaké matce s dítětem, co je na samém dnu,“ stálo ve zprávě od neznámého uživatele.

„Protože parazité, jako je Fiala, Babiš a další prasata i z dob minulých jim nepomohou. Ty se rochníš v penězích a pak tu budeš rozdávat hloupá moudra a snažit se, jak tě to strašně mrzí. Ty hnido jedna... se podívej, jak vy z televize a ze showbyznysu vedete tento svět, Všichni do jednoho jste převlečení satani. Jdu zase z vás blít jako každý den,“ zakončil svůj příspěvek naštvaný uživatel.

Vysvětlila, jak se věci mají

Burešová takovou reakci rozhodně nečekala a v následujícím stories chtěla, aby všichni pochopili, že si vydělává normální prací, za takovéto příspěvky nedostává zaplaceno a že to není ani způsob jak „žebrat o lajky“. „Jsou vlastně tyto diskuze plné nenávisti a urážek potřeba v této době? K čemu to vede? Šílenost,“ nechápe zpěvačka.

Související články

Další články