Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na benjamínka SuperStar: Takhle drsně má Elišku Ruskovou podvádět kluk

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
drsná nevěra
Eliška Rusková (15) je nejmladší účastnice pěvecké reality show SuperStar. Na rozdíl od ostatních kolegů se snaží udržet na výsluní a zatím se jí to vcelku daří. V současné době má benjamínek SuperStar ale úplně jiné starosti. Podle zdrojů z jejího blízkého okolí ji má přítel Tobias nechutně podvádět. Je to cílený útok na Elišku, nebo krutá pravda, kterou nechce přes svoji zamilovanost vidět?

Eliška Rusková není jenom roztomilá tvářička, ale má také hlas jako zvon, což ji vyšvihlo do top desítky nejlepších v show SuperStar. Během soutěže to v jednu chvíli hodně jiskřilo právě mezi Eliškou a Petrem Borkovcem.

Petr dal ale nakonec přednost starší a zkušenější Kataríně Knechtové. Eliška ale dlouho nezůstala sama. Až po uši se zamilovala do jistého Tobiáše, se kterým přidává na sociální sítě jednu fotku za druhou.

Až donedávna jejich vztah působil jako naprosto idylický. Nyní se ale pomalu dostávají na povrch informace, ze kterých Eliška není zrovna nadšená. Zdroj z jejich blízkého okolí redakci eXtra.cz prozradil, že namakaný hezounek Tobiáš má Elišku podvádět.

„Vím, že vypisuje různým holkám, které se mi s tím svěřily, a nejsou to zrovna věci, ze kterých bude Eliška skákat do stropu štěstím,“ informuje zdroj, který nechce být jmenován.

„Kolikrát se ho holky ptaly, jestli si nespletl chat a nechtěl takové věci napsat Elišce, ale on se brání, že takové věci by si rozhodně nespletl,“ pokračuje. Otázkou ale zůstává, zda je Tobiáš opravdu takový prevít a podváděl by někoho, jako je Eliška.

Sama Eliška přiznala, že než se dali s Tobiášem dohromady, tak byl tenhle kluk tak trochu do větru. Snaží se snad někdo záměrně rozbít Elišce její pohodový vztah? Nebo Tobiáš není až tak úplně ideální přítel, po kterém každá touží?

Související články

Další články