Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

NECHUTNÝ ÚTOK HACKERA: Nejkrásnější moderátorka světa byla okradena o soukromé snímky. Je na nich vidět všechno!

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Italská televizní moderátorka Diletta Leotta (25) by se momentálně nejraději schovala sto metrů pod zem a nevylezla. Sexy krásce se totiž někdo naboural do mobilního telefonu a prostřednictvím Instagramu se pochlubil s úlovkem ve formě erotických snímků!

Soukromí každého uživatele sociálních sítí je v dnešní době hodně citlivým tématem. Obzvlášť když se na nich sdílí osobní a erotické snímky. Někdy se to totiž může zvrtnout a nějaký šikovný hacker vás o vaše intimní fotografie může okrást.

To se stalo krásné italské sportovní moderátorce Dilettě Leottě (25). Tak tak přišla nejen o iluze, ale také o svoji důstojnost. Ukradené snímky jejího obdařeného těla asi neměli vidět všichni uživatelé internetu na světě.

„Je to jen pár fotek, které jsou autentické,“ snaží se odvrátit potupu krásná Italka. „Držela sem se, ale po třech dnech mě to dostalo. Ty fotky jsem nikomu neposílala a jsou starší,“ okomentovala krádež hackera a je jasné, že si příště dá určitě větší pozor.

Související články

Další články