Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nechutný trend zhýčkaných paniček: V umělých nehtech jim lezou živí mravenci! VIDEO

+ Dalších 5 fotografií
Doslova zděšení vyvolal ruský nehtový salon poté, co na Instagramu zveřejnil video, kde jeho klientkám lezou v dlouhých akrylových nehtech mravenci. Z videa se stal záhy virální hit, který ale širokou veřejnost převážně pohoršuje.

Salon Nail Sunny je na sebe evidentně pyšný. Jak jinak si vysvětlit to, že se nezdráhal zveřejnit video, kde svým klientkám nabízí možnost zapustit do nehtu živého mravence. Ten následně ve vytvořené „kapse“ pobíhá.

Pod videem bylo sice napsáno, že při výrobě nebyla poškozena žádná zvířata, ale nalejme si čistého vína. Pravděpodobnost, že mravenec bude žít v nehtu navěky, zkrátka neexistuje, navíc i po případném vypuštění je poznamenán chemikáliemi, jak podotýká jeden z komentátorů v diskuzi. Video se rozšířilo po internetu bleskovou rychlostí a lidé na něj pochopitelně reagovali.

„To je strašné. Šílenost! Měli byste se stydět,“ říká na adresu salonu další účastník diskuze. „Tohle je týrání zvířat,“ shodují se. Moskevský salon tedy na popularitě příliš nezískal. Spíše naopak.

Informace přinesl Daily Mail.

Mohlo by vás zajímat

Další články