Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nechutný skandál v Love Islandu? Sabrina měla pomočit bezdomovce, pak se tím chlubila

Sabina si zvolila Adama.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
LOVE ISLAND

Na reality show Love Island se řítí pořádný skandál, respektive na jednu z jejích účastnic. Řeč je o Sabrině, která do vily přišla teprve nedávno a měla zamíchat kartami. To ale ještě téměř nikdo netušil, jakou má za sebou minulost. Rozšířila se totiž informace, že měla před časem pomočit bezdomovce. Kvůli incidentu byla údajně dokonce vyhozena z Miss Universe Slovensko. K činu se přitom přiznala samotná kráska na svém Instagramu. 

Vila na Kanárských ostrovech se otřásla v základech, když se chlapci museli potají odebrat do nové Casa Amor. Tam budou postaveni před těžké rozhodnutí. Buď budou svým partnerkám, které čekají ve vile Love Island, věrní, anebo si zašpásují a o svou "spřízněnou duši" tak přijdou. Do vily přišly čtyři krásné dívky, Darina, Lenka, Tereza a Sabrina, které budou pokoušet již zadané hochy.

Ovšem jedna z dívek vzbudila obzvlášť velké pozdvižení. Řeč je o krásné brunetce Sabrině, s níž se pojí dávno zapomenutý, avšak nechutný příběh. Na ten si vzpomněli i někteří influenceři jako například Tadeáš Kuběnka, který na celou kauzu znovu upozornil ve svých stories. Na sociálních sítích není evidentně mladá dívka rozebíraná poprvé a ani naposledy.

Močení na bezdomovce

O čem je tedy řeč? Ve svých instagramových výběrech si Sabrina uložila příběh ze slovenské Miss, ovšem s tím i její vyhazov, za který se zřejmě nestyděla, ba naopak. "Sabrina je ze soutěže vyloučená. Mrzí mě to za všechny, kteří ji podporovali a fandili ji," přesdílela příspěvek o vyhazovu sama Sabrina.

Sama se k situaci následně vyjádřila a přiznala důvod svého vyřazení, ovšem málokdo tehdy čekal to, s čím přišla. "Vyhodili mě z Miss, protože jsem pomočila bezdomovce," napsala Sabina k fotografii ve svém story. Zda je informace skutečně pravdivá a nejde pouze o žert, není jasné. Kráska si však z celé situace dělala legraci a stud šel stranou. "Vyhrála bych tedy aspoň miss Ghetto," přidala brunetka narážku na svá předchozí slova.

Podle videí se Sabrina zná i s dívkami ve vile, konkrétně s Majkou a Paulínou, které spolu také v Miss Universe Slovensko soutěžily. Otázka zní, zda je možné, že na Sabrinu dívky ve vile znepokojující informaci vytáhnou, či nikoli.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy