Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nechutný případ incestu: Otec s dcerou se do sebe zamilovali a zplodili potomky. Skončili ve vězení!

Dcera se zamilovala do svého otce a zplodila s ním několik dětí.
Zdroj: oficiální zdroj
+ Další 2 fotografie
Láska je někdy slepá. A to i v případě, že se jedná o otce a dceru. Chaleně Mae Moody (25) se totiž stalo něco, co se jen tak nestává. Zamilovala se do svého biologického otce. Ale nebyla to láska k otci, kterou většina z nás zná. Byla to láska jako k partnerovi.

Eric Lee Gates (49) je otec a dědeček žijící v Oregonu. Chalena Mae Moody (25) je biologická dcera Gatese. Moody nebydlela se svým otcem a celé dětství ho ani neznala. Jenže když se potkali, vzniklo mezi nimi něco, co všechny šokovalo. Zamilovali se do sebe a zplodili několik dětí. Incestní pár v početí potomka nezastavilo ani to, že jsou přímí příbuzní.

Moody je nyní biologickou matkou pěti dětí. Všechny ale nemá se svým otcem. Z minulých vztahů s utajenými muži porodila tři děti a všechny dala k adopci.

Další dvě děti počala se svým otcem Gatesem. Jedno v roce 2013, v době, kdy byla ještě vdaná za jiného muže. A to druhé porodila v roce 2014. Pak čekala ještě jednoho potomka, ale bohužel potratila, dítě zemřelo v děloze. Nejspíš byla problémem genetika.

Incestní pár spolu začal žít ve Springfieldu, než se přestěhoval za rodinou do Oregonu. Obě děti měly vážné zdravotní problémy, které souvisely se vztahem biologických rodičů se společnými geny. Nakonec byly děti rodičům odebrané, protože tento čin souvisí se zanedbáváním a zneužíváním dětí. Také byli obviněni z incestního vztahu a početí potomků.

Oba čelí vážným obviněním a na soud čekají ve vazbě. Podle soudu ve státě Oregon je incest to, když se člověk ožení nebo má pohlavní styk s člověkem, o kterém ví, že je jeho příbuzný. Ať už se jedná o rodiče, sourozence či bratrance, sestřenice a potomky. Hrozí jim až 5 let vězení a pokuta více než 3 miliony korun.

Související články

Další články