Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

NECHUTNÝ PŘÍPAD INCESTU: Matka se synem se milují a mají spolu dokonce i sex

Zamilovali se do sebe na první pohled.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Láska je někdy opravdu slepá. To může potvrdit Monika (36) a Caleb (19) z Nového Mexika. Matka dala svého syna k adopci. Když se spolu ale po 19 letech setkali, zamilovali se do sebe. Teď jim hrozí vězení!

Málokdo si umí představit, že by se do své matky zamiloval a měl s ní intimní vztah. To se stalo Monice Mares (36) a jejímu synovi Calebu Petersonovi (19). Matka dala svého syna k adopci, když byl ještě miminko. Když se po 18 letech setkali, dopadlo to úplně jinak, než by kdo čekal.

Šíleně se do sebe zamilovali a nikdo je od sebe nemůže odtrhnout. Pokud ale budou shledání vinnými z incestu, hrozí jim až 18 měsíců za mřížemi. Oni jsou ale rozhodnutí, že spolu chtějí zůstat a bojují za svoje práva na jejich sexuální vztah. Rozhodli se, že ukážou veřejnosti, jak je jejich láska čistá a dokonalá, a zvýší tak povědomí o Genetické sexuální přitažlivosti (GSA).

GSA je sexuální přitažlivost mezi blízkými příbuznými, jako například sourozenci, rodiči nebo potomky. Někdy i bratranci nebo sestřenicemi, kteří se poprvé setkají až jako dospělí. „On je láska mého života a nechci ho ztratit. Milují ho moje děti i moje rodina. Nic nás nerozdělí, ani soudy, ani vězení, prostě nic,“ řekla matka Monica.

„Musím být s ním. Až mě pustí z vězení, odstěhujeme se pryč z Clovis, někam, kde budeme moct být pořád spolu,“ dodala. Incest je zločinem v 50 státech, ale tresty a zákony se stát od státu liší. Matka dokonce řekla, že by se klidně vzdala svých 9 dětí, jen aby mohla být s Calebem. Pár teď žije odděleně v Clovis v Novém Mexiku, a než se rozhodne, jestli skončí za mřížemi, nesmějí mít mezi sebou žádný kontakt.

Monice bylo teprve 16 let, když porodila svého syna Caleba. Musela ho tedy dát k adopci. Poprvé se zkontaktovali přes Facebook a viděli se, když bylo synovi 18 let, loni o Vánocích. Monica si ho jela vyzvednout do domu jeho adoptivního otce do Texasu. Brzy to mezi nimi začalo jiskřit a za pár týdnů už si hojně užívali sexu.

„Když jsem svého syna viděla poprvé osobně, byla jsem šťastná a nadšená. Dala jsem mu pusu,“ řekla Monica. „Byla to mateřská pusa a mateřské objetí. Plakali jsme,“ vysvětluje Monica.

Nejdřív prý cítila jen mateřskou lásku, ale pak se začaly dostavovat šílené pocity a motýli v břiše. Bylo to jiné, nebrala ho jako syna. Cítila k němu něco víc. Když se mu přiznala se svými pocity, řekl, že cítí to stejné. Milovali se a začali spolu chodit. Jsou si prý souzeni a chtějí spolu být do konce života.

Související články

Další články