Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nechutný podraz na královnu Alžbětu: Meghan Markle na ni s porodem šije boudu?!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
Královský podraz
Na královském dvoře kolují v poslední době o Meghan Markle (37) různé zvěsti. Zbytek rodiny ji prý nemůže vystát, protože nectí tradice a dělá všechno po svém. A teď přišla další rána, z níž půjde do mdlob především královna Alžběta II. (92). Vévodkyně ze Sussexu se měla rozhodnout, kde miminko přivede na svět!

Že jsou Meghan Markle (37) a princ Harry (34) v královské rodině nejvíc uvolněnou dvojicí, popřít nelze. Ale až takhle?!

Šušká se, že vévodkyně ze Sussexu chce první miminko porodit ve Spojených státech. Harry jí měl rozhodnutí posvětit navzdory tomu, že moc dobře ví, jakou vlnu nevole mezi příbuznými vyvolá. Děťátko by pak sice mělo americký pas, stejně jako matka, ale rodiče by v Británii zřejmě přišli o veškerý respekt.

S překvapivým tvrzením přispěchal časopis OK!, podle kterého chce mít u sebe Meghan při porodu maminku Doriu Ragland (62). „Přivítají prvního potomka v Americe. Pro prince Harryho jsou sice královské povinnosti důležité, ale zamiloval se do té myšlenky, že na chvíli uteče. A stane se otcem ve slunné, uvolněné Kalifornii,“ řekl americkému magazínu jeho zdroj.

Zní to sice překrásně, ale tradice jsou tradice. A pokud by se tak nestalo neplánovaně, královská rodina by z porodu Meghan za velkou louží pukla zlostí. Zvlášť u královny Alžběty (92) by si pak vévodkyně už neškrtla.

Související články

Další články