Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nechutný milostný trojúhelník: Babička (44) utekla s otcem (29) svého vnuka, dcera (24) zuří

Zdroj: Archiv Jess Aldridge
+ Další 2 fotografie
Trable v rodině
Zdálo se to jako šťastný začátek nového rodinného života. Události ale nabraly nečekaný spád. Britský pár, těhotná Jess Aldridge (24) a Ryan Shelton (29), žili v období lockdownu v městečku Stow-on-the-Wold v Gloucestershiru v jednom domě s dívčinou matkou Georginou (44) a jejím manželem Ericem (56). Pár dní na to, co Jess porodila, ale Ryan s babičkou svého syna utekl.

Ryan Shelton se spustil s matkou své přítelkyně Georginou Aldridge. Čtyřiačtyřicetiletá Britka zahýbala svému muži Ericovi, za kterého byla vdaná deset let, a Ryan zase Georginině dceři Jess, s níž čekal potomka. Rodinné problémy ovšem vyšly na povrch až po Jessině porodu, jehož se Ryan účastnil. Jessina máma Georgina a otec jejího vnuka Ryan totiž pár dní po něm vzali nohy na ramena.

Podle deníku The Sun Georgina vztah s Ryanem naznačovala v SMS zprávách, které posílala své dceři. „Jsme si tak blízcí, že si to ani neumíš představit,“ uváděla v nich například.

Ryan: Názory ostatních mě netrápí

„Máma udělala příšernou věc. Ryan mě předtím podvedl alespoň třikrát. Je směšné myslet si, že mají mezi sebou silný vztah,“ citoval Daily Mail Jessino vyjádření.

Oproti tomu je Ryan o silném poutu mezi ním a svou tchyní silně přesvědčený. „Nezajímá mě, co si kdo myslí. Miluji Georginu a je mi jedno, kdo o tom ví. Názory ostatních mě netrápí. Uvědomuji si, co se stalo. Každý příběh má dva různé úhly pohledu a já vím, co za tím vším je. Ne všem se bude líbit, co se stalo, ale není to jejich věc,“ řekl Ryan Shelton.

Jessina sestra Emma mezitím neskrývá rozhořčení. „Jsem znechucená tím, co máma udělala. Rozkládá to celou rodinu. Jak to mohla udělat? Zradila nás,“ cituje ji Daily Mail. Georginin manžel Eric je prý v současnosti zdrcen. Také proto, že se svojí ženou obnovil manželský slib teprve přede dvěma lety.

Související články

Další články